Пробва ли ли сте Affiliate Junktion Program

adi

Well-Known Member
Не намерих лоши отзиви за Affiliate Junktion Program.
Това което е написано на първата им страница ми звучи интересно , свързано с темата на форума и все пак ми звучи твърде хубаво за да е истина. Хостинга с който работят доколкото разбрах е http://www.ipowerweb.com/
Има ли някой който знае нещо за тази афилиейт програма.
http://www.affiliatejunktion.com/
 
CrAzY-MaST каза:
изглежда прекалено хубаво за да е истина...
2 долара за посещение, или аз така го разбирам ? :?

и аз това казвам прекалено хубаво за да е истина.


$2.00 per lead пише не за посещение


Example of Earning Potential

You will receive 200 visitors per day to your website. With an average conversion rate of 50% (of 200 visitors) that's 100 leads! The minimum commission rate is $2.00 per lead. 100 leads x $2.00 = $200 per day

и това безплатно
The Affiliate Junktion Website Package Includes :

* Free professionally designed Affiliate Junktion Website
* Free advertising on search engines (Yahoo! & Google)
* Free search engine submission to all major search engines
* Free domain name and $75 credit for hosting your website
* Free personal 1-on-1 support from your Affiliate Manager
 
CrAzY-MaST каза:
абе вземи се регни и ни дай един реф линк(ако има де) и да се регна и аз а ако някой иска и той да се регне да разгледаме :idea:

едит:
ама много добре изглежда... ако всичко е така и няма уловки, ще забогатеем за няколко дни...

аз търсих из мрежата отзиви и не намерих нищо което да пише че е скам и ли подобно нещо
айде регистрирай се ти първо че по вече разбираш от мен от специфичните неща то няма значение кой първи
 
Изглежда прекалено нереално..програма която да осигурява безплатен домейн и хостинг за всеки един уебмастър :shock: .Сайта им лично за мен е направен много набързо и изглежда по скоро като скам отколкото като нещо сериозно.Аз намерих отзиви за програмата ама нито един не беше положителен.Всеки писал каза че е правил всичко стъпка по стъпка (и явно се оказва че една от следващите стъпки е да се "вложат" пари във някакъв вид ППЦ ) .После пък някакви проблеми със темплейта..съпорта им не отговарял и т.н и т.н.

В крайна сметка се оказва че дори хората който са направили някакви пари чакат да си ги получат ама май ще си останат със чакането.Аз не бих ги пробвал :wink:
 
Да ето какво е написало тук едно момче за affiliate-junktion
http://affiliate-junktion.blogspot.com/
Мисля че е достатъчно показателно и все пак не знам дали си струва да се опитва защото мненията засега са 1:1
Хубаво е човек да чуе други мнения преди за се захване с нещо такова.
 
cecipenev каза:
Ами освен да се регистрирам и да видя? :)

Ако искаш ти се регвай ама аз се разубедих напълно като
видях че собствениците са от Нова Зеландия .
 
те и GenBucks мисля че са от там :)

Сега гледах едно клипче значи регваш се през линк който те ти дават
реферален за хостинга ти си го плащаш и им пращаш на тях мейл че
си си купил хостинга и те ти дават в акаунта 75$ аз даже незнам какви продукти имат... така че явно правят шмекерия да си продават планове...
Кой ще е тоз лудия дето ще ти праща по 200 човека от адуордс :D
 
Sobieski каза:
те и GenBucks мисля че са от там :)

Сега гледах едно клипче значи регваш се през линк който те ти дават
реферален за хостинга ти си го плащаш и им пращаш на тях мейл че
си си купил хостинга и те ти дават в акаунта 75$ аз даже незнам какви продукти имат... така че явно правят шмекерия да си продават планове...
Кой ще е тоз лудия дето ще ти праща по 200 човека от адуордс :D

да прав си не си струва
има други афилиейт програми които плащат даже по вече от 2 долара за реферали или leads ,sign-ups то е едно и също
 
Sobieski каза:
те и GenBucks мисля че са от там :)

:D
след като работиш за GenBucks
хубаво е да знаеш поне адреса им
 
От: Пробва ли ли сте Affiliate Junktion Program

Абе и аз ги разглеждах тия Affiliate Jun<b>K</b>tion, и ми се видя прекалено хубаво. Може би точно като се загледах в името на компанията се отказах.
Junk всеки може да го провери какво значи, мен ме отказа, както и това че има прекалено много разностранни мнения за тази програма.
 
От: Re: Пробва ли ли сте Affiliate Junktion Program

Струва ми се несериозна работа да си регистрираш такова име (много близко до колоса Aj).
Apostol Junction?:p
 

Горе