Проблемче с адсенс

Fishy

New Member
Здравейте,
имам проблем с адсенса на новото ми блогче.

http://o-business.info/
Проблемът, е че рекламите в постовете са на английски, което ме кара да мисля, че никой няма да кликне на тях, а дори и да стане това печалбите ще са нищожни.

Интересното е че на тази страницата с услуги рекламите се показват на български. Благодаря ви за съветите и помощта.


Весело посрещане :)
 
Ако скоро си го сложил е напълно нормално, а иначе ти предлагам да махнеш всички възможни английски думи от темата, като 'recent posts', 'meta', 'register' и останалите.

П.С. Нов сайт, без трафик, няма никаква нужда от адсенс. Ако мислиш, че ще изкараш нещо в момента - жестоко си се заблудил.
 
Работи първо за изграждането на качествен блог. Пиши качествени статии и премахни "Здравейте, ..." от почти всяка страница. Прави статиите интересни, любопитни, информативни, с привличащи вниманието заглавия.

И преведи блога, за да получаваш реклами на български език. Имай в предвид, че няма много български рекламодали на тема "онлайн бизнес" и "маркетинг".
 
stankoff каза:
П.С. Нов сайт, без трафик, няма никаква нужда от адсенс. Ако мислиш, че ще изкараш нещо в момента - жестоко си се заблудил.

Ако сайта не е индексиран, адсенс може да помогне, стига да има посетители - т.е. така Google ще разбере че сайта се посещава.
 
Мерси за препоръките и коментарите. Да се надяваме, че скоро ще се 'ъпдейтнат' рекламите и ще станат по-близки до контента ми :)
 
Какво ще да рече това ? Линковете към тези ад-они ги намерих тук
Този блог не го бях чел до сега. Извинявам, се на автора (ако той чете този форум) за недоразумението.
 
бате фиши предлага събмишън на цени подобни на тези в дигитал поинт не предлага сео ние му казахме че са ниски но тои така предцени :)

по фрапиращи бешеедин тип които иксше 60 лв за индексиране в Г еи след малко ще ти пусна линк
 
bld6.com/

еи тук си пише 60 лв за регистрация индексиране

bld6.com/%F0%E5%E3%E8%F1%F2%F0%E8%F0%E0%ED%E5-SES.htm


тук мо обясниха че са ниски цените но тои контрира с оферти от DP
може да погледнеш
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2506
 
coolice каза:
bld6.com/

еи тук си пише 60 лв за регистрация индексиране

bld6.com/%F0%E5%E3%E8%F1%F2%F0%E8%F0%E0%ED%E5-SES.htm
60лв за индексиране в google е просто смешно... за един ден мога да индексирам всеки един сайт(слагам тук там линкче и готово) но 60лв просто са много ...

coolice каза:
тук мо обясниха че са ниски цените но тои контрира с оферти от DP
може да погледнеш
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2506
мдам... в дп понякога се учудвам на теми където за 100 събмита ти искат 2 долара ...
 
oo тоя братчед го бяха насмели яко в блога на Насето Янев, а относно 10000 директории за 10 долара просто е психоатака. за това време ще вдигна цял сайт и ще натрупам и съдържание :) и ще съм изкарал 10 долара от адсенсе преди да са одобрили и 2% от директориите сайта който субмитваме :)
П.С Добавям този линк в моята си класация ако има някой друг да свирка :)
 
NOTE

At the end of January, we will no longer support referrals to the AdSense product in Bulgaria. If you are displaying referral units directing visitors to use AdSense, you will need to update your pages.

Ей тва ми го дават като ноут. Някои има ли идея. Знам английски ама нещо не мога да си го интерпретирам
 
Спират реферал юнитс, не били много ефикасни. Оставят ги само за North America, Latin America и Japan, можеш да ги оставиш ако там са ти потребителите. Ако не са трябва да ги махнеш, няма смисъл от тях.
 
zaaron каза:
Спират реферал юнитс, не били много ефикасни. Оставят ги само за North America, Latin America и Japan, можеш да ги оставиш ако там са ти потребителите. Ако не са трябва да ги махнеш, няма смисъл от тях.
е аз имам само контент
 

Горе