Проблем домейн на блоггер

DonMakaveli

Well-Known Member
Това, което направих :
Закупих домейн от godaddy. Влезнах в DNS и промених на www да бъде ghs.google.com
След, което дадох на forward и въведох www.иметонаблога.blogspot.com

Влезнах в blogger->Настройки->Публикуване-> и след като въведа моя нов домейн ми изписва Този адрес вече се използва от друг блог или сайт в Google.

Какво да направя сега?
 
От: Проблем домейн на блоггер

Изчакай един ден и опитай отново.
От 2 седмица чакам, опитвам се. Даже вчера паркирах домейна. Викам си, че така може да стане. Но уви.. Преди ме редиректваше като напиша иметонасайта.com към иметонасайта.blogspot.com . А сега вече не.
Махнах преди малко forward отметката, ще изчакам , няма начин. Но в утрешния ден пак ще ми каже, че този домейн се използва вече от някои друг, а пък аз съм си го регистрирал.
 
От: Проблем домейн на блоггер

Blogger бавно си ъпдейтва данните за домейните към него, затова е нужно повече време. Поразрови се из форума. Аз преди около година и нещо имах подобен проблем със същата грешка и чакането го оправи.
 
От: Проблем домейн на блоггер

Здравей,
Сложи следните A записи към домейна
216.239.32.21
216.239.34.21
216.239.36.21
216.239.38.21

MX записа " ghs.google.com " не ти е нужен! :)
Поздрави!
 
От: Проблем домейн на блоггер

Здравей,
Сложи следните A записи към домейна
216.239.32.21
216.239.34.21
216.239.36.21
216.239.38.21

MX записа " ghs.google.com " не ти е нужен! :)
Поздрави!
Здравей, еми те явно са се по default, тъй като без да ги барам , така си бяха....
 
От: Проблем домейн на блоггер

Здравей, еми те явно са се по default, тъй като без да ги барам , така си бяха....
Е ... как по подразбиране на нов домейн си имал тези А записи?!?
 
От: Проблем домейн на блоггер

Е ... как по подразбиране на нов домейн си имал тези А записи?!?
Не съм ги пипал. Като ми ги даде пича, влязох , за да ги променя, и установих, че са абсолютно същите както той ми ги е дал.
И преди и сега и с тях, и без тях, пак не ми го отваря.
 
От: Проблем домейн на блоггер

И аз имам подоен проблем-само че при мен ми отваря една страница на блогър-"при търсене на www.minecraftfenclub.info[h=1]На път сте да бъдете пренасочени[/h]
Блогът, който беше тук, вече се намира в http://www.minecraftfenclub.info/.
Искате ли да бъдете пренасочени?

Този блог не се хоства от Blogger и не е проверен за нежелано съдържание, вируси и други форми на злонамерен код.
Потвърждавам и нищо не се случва.
Пренасочен е от неделя.
 
От: Проблем домейн на блоггер

Уверих се, че взаимодействието м/у гугле и блоггер е отчайващо.
Ако купиш домейн от годеди чрез гугле=няма проблем
Ако купиш домейн направо от годеди и се опиташ да го вържеш в блоггер , и да ти дава грешка гласяща, че този домейн вече се използва, при положение , че си го регистрирал преди малко.... :) Не ми се занимава вече с тези неща.
 

Горе