Проблем със сертификат в Epay.bg

galinstefanov

Well-Known Member
Леле не съм мислил, че ще ми е толкова трудно да наглася тоя скапан сертификат.Парите от микросметката ми трябват,а не успявам да го наглася.Някой ако има желание да ми помогне да ми пише на скайп :

This personal certificate can't be installed because you do not own the corresponding private key which was created when the certificate was requested

Това е съобщението при опит да го инсталирам


Как мога да разбера кода, който ми иска за енкриптване на сертификата, когато се опитвам да го вкарам през Tools -> Options -> Advanced -> View Certificate , става въпрос за Mozilla Firefox.
Има ли опция да отида в офис на EasyPay и да направя заявка за теглене от микросметката и да ги изтегля на място.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Проблем със сертификат в Epay.bg

В крайна сметка деактивирах стария и си пуснах нов и стана.Проблема дойде от това, че започнах първия път на Chrome да го инсталирам и нещо се бъгяса, в сайта пише за Mozilla и IE , но нищо за Chrome.В такъв случай ви съветвам да го правите на Mozilla или IE.
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Проблем със сертификат в Epay.bg

Не е от това, аз съм с chrome и нямам проблеми.
 
От: Проблем със сертификат в Epay.bg

При мен даде грешка при инсталирането на вторичния(personal) сертификат ,но не помня грешката.
 
От: Проблем със сертификат в Epay.bg

Ползвам го, защото е по-бърз от Mozilla
 
аз не виждам разлика под убунту чак толкова бавно ли зарежда мозилата под уин ?

пп ама съм със спрян флаш имаси хтмл 5 съмнителни плугини не ми трябват :) това товари много и мозилата лети дори и по отурпани с флаш сайтове
 
От: Проблем със сертификат в Epay.bg

Под уин 7 с 2 RAM и 2 процесор си цикли, докато хрома фърка...каква информация имаш за chrome , какво събират от нас тея монополисти гадни ;d
 

Горе