Проблем със споделянето във facebook

WebFen

Member
Здравейте, колеги имам проблем с уеб сайта ми https://gotvq.com/ оправих проблемът с индексирането но сега имам проблем със споделянето на публикации в facebook, опитах се да го оправя с плъгина Open Graph for Facebook, Google+ and Twitter Card Tags но пак не става

http://prikachi.com/images/401/9639401c.png

има ли друг вариант да го поправя :) Благодаря ви предварително
 
Здравейте колега,

Какъв е плъгина за споделяне към Facebook?
Не ползвам плъгин, проблемът е че когато копирам линка и го поставя във facebook и нито показва заглавие нито снимката на публикациятя.
 
И аз го имам същия проблем. На два сайта с една и съща тема, с Yoast Seo на единия няма никакви проблеми, на другия се показва само името на сайта без снимка, без заглавие на публикацията. И дебъгера нищо не помага...
Дава ми това:
  • Curl Error
    Curl error: 61 (BAD_CONTENT_ENCODING)
  • Inferred Property
    The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
  • Missing Properties
    The following required properties are missing: og:url, og:type, og:title, og:image, og:description, fb:app_id
 
И аз го имам същия проблем. На два сайта с една и съща тема, с Yoast Seo на единия няма никакви проблеми, на другия се показва само името на сайта без снимка, без заглавие на публикацията. И дебъгера нищо не помага...
Дава ми това:
  • Curl Error
    Curl error: 61 (BAD_CONTENT_ENCODING)
  • Inferred Property
    The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
  • Missing Properties
    The following required properties are missing: og:url, og:type, og:title, og:image, og:description, fb:app_id
Същото е и при мен
 
Айде пичове, не бъдете срамежливи.

Шернете поне един линк да видим къде може би ви е проблема.
 
Махай това Yoast Seo веднага от сайта... Аз с него се мъчих години наред. Дори им бях купил платената версия, видео версията. Докато не го махнах проблемите не свършиха. Сега съм с SEOpress и съм много доволен.
 
Махай това Yoast Seo веднага от сайта... Аз с него се мъчих години наред. Дори им бях купил платената версия, видео версията. Докато не го махнах проблемите не свършиха. Сега съм с SEOpress и съм много доволен.
Ще го пробвам
 
В самия плъгин има отдолу да си зададеш коя снимка да ти се вижда в ФБ. Снимките за ФБ трябва да са определен размер . Тая твойта ми се вижда няква висока, обръщай телефона като снимаш хоризонтално поне. Мисля, че неси уцелил размера...
От страни от ляво имаш: Задаване на картинка за публикацията там също може да сложиш снимката.

https://www.facebook.com/notes/bai-mile/всички-видове-размери-на-снимки-във-фейсбук/662318203809501/
 
В самия плъгин има отдолу да си зададеш коя снимка да ти се вижда в ФБ. Снимките за ФБ трябва да са определен размер . Тая твойта ми се вижда няква висока, обръщай телефона като снимаш хоризонтално поне. Мисля, че неси уцелил размера...
От страни от ляво имаш: Задаване на картинка за публикацията там също може да сложиш снимката.
Снимките са от интернет, какви размери е най-добре да са ще ги редактирам ако трябва
 
Махай това Yoast Seo веднага от сайта... Аз с него се мъчих години наред. Дори им бях купил платената версия, видео версията. Докато не го махнах проблемите не свършиха. Сега съм с SEOpress и съм много доволен.
Много интересно как 5 милиона+ активни потребители има Yoast Seo-то пък не става. То ако не става никой няма да го ползва. Аз ползвам само него от години и съм доволен.

По темата. Просто виж изискванията на размерите на снимките на Facebook. Проблема може да идва от различни места. Ако не можеш да го оправиш и ти е толкова важно споделянето в Fb питай някой от форума да ти разгледа сайта и да отстрани проблема. Тук има доста хора, които могат да отстранят проблема.
 
Много интересно как 5 милиона+ активни потребители има Yoast Seo-то пък не става. То ако не става никой няма да го ползва. Аз ползвам само него от години и съм доволен.

По темата. Просто виж изискванията на размерите на снимките на Facebook. Проблема може да идва от различни места. Ако не можеш да го оправиш и ти е толкова важно споделянето в Fb питай някой от форума да ти разгледа сайта и да отстрани проблема. Тук има доста хора, които могат да отстранят проблема.
Ако има някой направо да ми пише на ЛС да го поправи ще си платя каквото е нужно.
 
Аз установих причината, сега ще търся решението :) Проблема е в снимката за публикацията. Дава грешка:
TypeError: Cannot read property 'getPrimaryTaxonomyId' of undefined
Като изтрия изображението без проблем зарежда първата снимка от публикацията.
 

Горе