Проблем със Adsense

Plamenn

New Member
Здравейте и от мен. Имам следния проблем : Често получавам съобщения за нарушаване на правилата (съдържание за възрастни) .Става въпрос за статии и новини в които няма АБСОЛЮТНО нищо общо със съдържание за възрастни (голота , насилие , нецензурни думи и т.н.). Има ли някой друг със същия проблем ?
 
Здравейте на мен ми изписа "Броят на рекламите, които можете да показвате, бе ограничен." и спряха да ми се показват рекламите. На някой от вас случвало ли ви се е? Пише, че ми проверяват трафика.. И колко време продължава това нещо ?
 
Здравейте на мен ми изписа "Броят на рекламите, които можете да показвате, бе ограничен." и спряха да ми се показват рекламите. На някой от вас случвало ли ви се е? Пише, че ми проверяват трафика.. И колко време продължава това нещо ?
Аз също имам същия проблем от 1 месец насам...И освен да чакам за актуализация друго не виждам какво може да се направи
 
Здравейте и от мен. Имам следния проблем : Често получавам съобщения за нарушаване на правилата (съдържание за възрастни) .Става въпрос за статии и новини в които няма АБСОЛЮТНО нищо общо със съдържание за възрастни (голота , насилие , нецензурни думи и т.н.). Има ли някой друг със същия проблем ?

И при мен е така. Просто гледам в отчета дали е Must Fix или не. Случвало се е за абсурдно не-сексуални неща да ми пращат предупреждение.
 
Пращай ги да ги преглеждат, стига да са наред - няма страшно :)
 
не е Must Fix , но могат ли по този начин да ми спрат акаунта ?
Има ли вероятност да засича реклами на друга рекламна мрежа , понеже забелязах няколко реклами , които бяха за мъжката потентност и имаше полу-голи снимки?
 
не е Must Fix , но могат ли по този начин да ми спрат акаунта ?
Има ли вероятност да засича реклами на друга рекламна мрежа , понеже забелязах няколко реклами , които бяха за мъжката потентност и имаше полу-голи снимки?
Да, може да прихваща адълт контент. Понякога дори прави проблем за реклами от Адсенс. Алгоритъмът разпознава "адълт" съдържание, нищо че е допуснато да се рекламира в Гугъл Адс.
Гледайте си Policy Center-а и не допускайте зависнали страници. При определен брой нарушения могат да блокират целия акаунт или да ограничат показването на реклами (драстично да намалеят приходите) и тн.
 

Горе