Проблем със RexCart.

GabrielssR

New Member
Здравейте предприемачи реших да отвора нова фирма и нов уеб сайт за артикули най-вече дрехи общо казано за модата.

Закупих домейн хостинг всичко почнах да инсталирвам платформата и всичко мина лесно за което не очаквах.

И след като влезнах във сайта ето какво стана : http://prikachi.com/images.php?images/784/7381784q.png - СНИМКА.

Моля ако някой знае как да се оправи да пише тук във темата или на лично съобщение.

Поздрави : GabrielssR
 
От: Проблем със RexCart.

зарежи и изтрий всичко до тук и инсталирай опънкарт:)
 
От: Проблем със RexCart.

Кай Рен

Може ли скайп и ако може да ми помогнеш за някой неща ще съм ти благодарен много :)
 
От: Проблем със RexCart.

Пак не мога да се справя ако може някой да ми помогне със инсталирането ще му предложа реклама във замяна банер !
 
От: Проблем със RexCart.

Сваляш си Quick Cart от ТУК не иска никакви инсталации. Разархивираш го в хоста и магазина ти е готов. Превода става за 15 мин имаш да попълни 30-40 поленца на БГ. Това е един от най-добрите магазини
 
От: Проблем със RexCart.

Opencart е една от най-използваните поради което е най-удачен избор според мен има хиляди шаблони и плъгини който се бълват постоянно, то и CMS-си излизат постоянно нови и нови, аз бих заложил на стара изпитана система лесна за модификация.
 
От: Проблем със RexCart.

Прати ми фтп на лично съобщение да ти инсталирам опенкарт. Ще си поиграеш и ще решиш върши ли ти работа.
 

Горе