Проблем с дебитна карта

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Здравейте имам проблем с използването на дебитната си карта(виза електрон-банка дск)
Всичко тръгна от няколко грешни опита на въвеждане на данни при регистрация в webcams.com ако не се лъжа(целта беше регвам се за еди колко си $ взимам еди колко си...) и ми изкарваше съобщение блокирана карта ли какво... сега опитах със друг сайт(тези под 18 да не го гледат...) където също имам далавера и отново ми показа блокирана карта... какво трябва да направя сега ? така губя доста оферти и $ следователно...
Ако някой знае нека сподели ;)
 
Не мисля че някой може да ти даде смислен съвет, независимо дали картата ти е международна или не, дали сайта пише че ти я приема или не - ако не става пиеш студена вода, и изкарваш друга карта на друга банка - за късмет повечето са безплатни......
Това е моето мнение.....при мен на РайфаизБанк малко им се забави активацията, в смисъл че "международно" бачкаше след 5-9 часа, но предполагам че това не ти е праблема.....
 
Мии аз мисля, че в тези сайтове приемат само кредитни карти. Все пак ако искаш да получиш парола за втория сайти можеш и по телефона, но това което се опитваш да направиш според мен е тъпо. Имай предвид, че трябва да направиш $100 за да ти ги платят, а за това, което ще направиш ще ти дадат 30-40 :) Все пак ако нейскаш да направиш това, което си мисля извинявай предварително :wink:
 
Tsanko каза:
Мии аз мисля, че в тези сайтове приемат само кредитни карти. Все пак ако искаш да получиш парола за втория сайти можеш и по телефона, но това което се опитваш да направиш според мен е тъпо. Имай предвид, че трябва да направиш $100 за да ти ги платят, а за това, което ще направиш ще ти дадат 30-40 :) Все пак ако нейскаш да направиш това, което си мисля извинявай предварително :wink:

няма проблем

хич не ми е дотрябвало да се регвам в такива сайтове, но далаверата ми допада давам 5 взимам 20 за броени минути... :)
Може да отида в банката да попитам след някои друг ден

Отговор:
Да бе разбрах на къде биеш. Ама да ги вземеш реално тези 20 трябва да направиш още 80 за да ти ги платят Smile
Абе за друго става въпрос-не е така, но карай ;)
Аз не се занимавам да промотирам тези сайтове, а някои които ги промотира ми дава $ за да се регна ;)
 

Горе