Проблем с пускане на платена реклама във ФБ

ST-1

Well-Known Member
Здравейте,
искам да пусна платена реклама във фейсбоклука , но ми излиза ей тва съобщение:

"Методът ви на плащане трябва да бъде актуализиран
Възникна проблем със зареждането на метода ви на плащане и в момента дължите 0,65 $. Актуализирайте метода си на плащане и платете дължимите суми, за да създадете нова реклама."

Обаче не ми дава да актуализирам начин на плащане, а въобще незнам как им ги дължа тея пари като при предишно пускане са си взимали зададеният бюджет.
А като натисна на самото съобщение ми излиза нов прозорец и пада едно мислене с часове и пише ей това нащо на развален българоанглийски език:

"Loading Фактуриране и плащания
Това може да отнеме един момент..."

Какво да направя?
 
Е добави 😁
Абе ще добавя , ама незнам дали ще ми даде същата карта да добавя като платежен метод.. Аз да не мислиш , че имам 100 сметки :D
Ако опитам да пиша на умрелият им съпорт като става въпрос да взимат пари ще стане ли? Баси да искаш да им даваш пари и пак да ти правят проблеми... Дано някой слуънчев ден некой измести тая скапана платформа и у България
 
Абе ще добавя , ама незнам дали ще ми даде същата карта да добавя като платежен метод.. Аз да не мислиш , че имам 100 сметки :D
Ако опитам да пиша на умрелият им съпорт като става въпрос да взимат пари ще стане ли? Баси да искаш да им даваш пари и пак да ти правят проблеми... Дано някой слуънчев ден некой измести тая скапана платформа и у България
Ще стане, тях не ги бърка картата на кое име е. Ако не, пробвай пейпал.
 
  • Like
Реакции: ST-1

Горе