Проблем с трансфер на пари в PayPal

Crispy

New Member
Здравейте, днес направих трансфер към ''портфейла'' си в PayPal, чрез някакви си Trustly. Та въпроса е, че няколко пъти се опитах да направя трансфер, но не се получаваше, просто ги нямаше в сметката ми в сайта, а си бяха в банковата ми сметка. След 2 мин видях, че трябва да потвърдя. Потвърдих транзакциите, парите изчезнаха от сметката ми, а ги няма в така наречения ми портфейл. Кажете ще дойдат ли или да ги прежаля.
 
https://trustly.com/en/usersupport/

Сериозна компания са

8bba0823595c70098ade82643a4ffbb1.png
 
When will I receive my refund / withdrawal?
To get a specific answer to this question, please contact the merchant directly. Generally, a transaction takes everything from a few minutes to up to 2 bank days to arrive in your bank account from when it is processed and sent by the merchant. We can not answer how long it will take for the merchant to process your request for a refund/payout/withdrawal.
If you would like us to take a look at your transaction, please send us the orderID to us through our contact form. You can get the orderID from the merchant. We need that information in order to find the transaction in our system.

За да получите конкретен отговор на този въпрос, моля, свържете се директно с търговеца. Като цяло, транзакцията отнема всичко от няколко минути до два банкови дни, за да пристигне в банковата Ви сметка от момента, в който тя се обработва и изпраща от търговеца. Не можем да отговорим колко време ще отнеме на търговеца да обработи заявката ви за възстановяване / изплащане / теглене.
 

Горе