Проблем с фейсбук ваучерите

w1nner

Member
Здравейте,реших и аз да се възползвам от безплатните ФБ Ваучери. Направих си нов акаунт, успешно си регистрирах дебитна карта и след това ми изписа това:
Нашите системи засякоха необичайна дейност от вашия акаунт. Като предпазна мярка възможността за плащания от вашия акаунт временно е деактивирана. Вия няма да сте в състояние да купувате Facebook Кредити или Реклами. Всички реклами създадени от вашия акаунт са "на пауза". Моля, попълнете цялата необходима информация по-долу, за да ни помогнете да решим проблема колкото е възможно по-скоро.
На какво може да се дължи това и какво да направя за да мога да си използвам ваучера?
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

Каква карта/ПП използва за активация?
Ако си ползвал карта на чие име е?
Това първия ти рекламен акаунт ли е?
Какъв профил си ползвал?
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

И аз го преживях. Кофти тръпка. Накря свърших и с баннат акаунт :)
Повече не пипам май такива неща
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

Каква карта/ПП използва за активация?
Ако си ползвал карта на чие име е?
Това първия ти рекламен акаунт ли е?
Какъв профил си ползвал?

Ползвах дебитна карта на виза. Това ми беше първия рекламен профил, но картата не е името на акаунта в ФБ и най- вероятно това е причината. Ако променя името дали ще се оправи проблема? Или пък да си направя друг акаунт с тази карта?
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

Свържи се с тях и ако имаш късмет ще ти освободят акаунта. Ще искат да им докажеш, че не си откраднал картата и обяснения защо я ползваш след като е на чуждо лице.
Ако направиш нов акаунт със същата карта 100% ще ти го спрат пак.
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

Предполагам проблема е в това, че акаунта е чисто нов, без приятели, без нищо.
Нямаш ли акаунт на родител или на някой приятел?
 
От: Проблем с фейсбук ваучерите

Аз съм активирал без проблем ФБ ваучер на чисто нов акаунт без приятели. Освен това името на кредитната карта, която вързах, беше различно от това на акаунта. Причината трябва да е някаква друга.
 

Горе