Проблем с PayPal - Помощ.

Elenito

New Member
Здравейте на всички , и весели празници , имам следния проблем , изпратиха ми на 22 и 23 декември пари тоест на 22 25 евро и на 23 други 25 евро от друг човек и трябваше да ги активирам натиснах долу бутона acsept отидоха горе в PayPal balance , и сега ми остана само да ги добавя в картата , тоест като ги добавя да мога да отида и да си ги дръпна от някой банкомат знам че искат там някакви 2,50 евро .

След това ми казаха че трябва да отида на Withdraw Funds
Withdraw Funds to your Card

Потвърждавам сумата 50 евро и вместо да е готово всичко ми изписва това и направо си скъсах нервите ;(

You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page.

Моля ви ако можете да помогнете ..
 
Последно редактирано:
От: Проблем с PayPal - Помощ.

Сега гледам са ми пратили и съобщение на мейла което гласи:

изпратили са ми съобщение по пощата

Dear Elena Yurukova,

On Dec. 26, 2008, the credit card ending in 3348 was added to your PayPal account.

Sincerely,
PayPal


You are receiving this email notification because this email address is listed as the administrative contact email for your PayPal account.

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

Copyright © 1999-2008 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

PayPal Email ID PP072

АЗ не разбирам английски ако можете да ми кажете какво означава и как мога да оправя проблема по горе да ги добавя в картата ми парите . Защото направо много съм притеснена.
 
От: От: Проблем с PayPal - Помощ.

Това е писмо от Paypal. Потвърждава ти че си си добавила картата на 26-ти декември :)
Така че не се шашкай ;)
 
От: Проблем с PayPal - Помощ.

Ахам ясно , но кажете какво да направя след като давам withdrow да си вкарам парите в картата само това ми остана и ми изписва

You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit , click View Limits on your Account Overiew page.

Моля ви кажете ми как да го оправя ... :(
 
какви са ти лимитите? какъв ти е акунта персонал на верифаина премиер съм виждал такова ограничение само годишното от 2500 евро над които трябва да им пратиш снима лична карта и сметка за гсм или друга сметка на която пише адреса ти?


Here's how you can lift your withdrawal limit.

  1. Log in to your account.
  2. Click the My Account tab.[/COLOR]
  3. Click the View Limits link next to the Balance Information.
  4. Click the Lift Limits link.

ползваи гугъл транслеит за да си превеждаш от англииски що годе се разбира... http://translate.google.com/translate_t#
 
От: Проблем с PayPal - Помощ.

почват главобилията. (поне при мене имаше доста) сканирай документи както coolice ти е споменал и ги прати на факс.(то си има посочен телефон) след това им звъни и им кажи че си добавила документите и ако имаш късмет след 2 седмици всичко ще е ок.адски бавни са в това отношение да вдигат лимитите..мене ме въртяха 1 месец.
но сега съм без лимит за година и 500$ дневен withdraw .Ползвай Gizmo ако ще им звъниш..тънка лайсна е ..нещо като скайп е..и е 0.01 цент за минута към техния тел.
 
От: Проблем с PayPal - Помощ.

ами май разбрах от къде е проблема като съм си регвала картата нямах нито 1 стотинка в мойта дебитна карта явно затова то нали трябва да имаш някакви пари там минимални , нали взима 2,5 евро ли колко е .. а аз нямах нито 1 стотинка и освен утре ще отида и ще сложа 20 евро пък да видя после дали ще стане да ги изтегля
 
От: Проблем с PayPal - Помощ.

Може да се наложи да щракнеш върху връзката "Status: Bulgarian - Unverified" за да се стартира процедурата по верифицирането. След това взима малко пари от картата и трябва да ходиш до банката за да вземеш номера, който PayPal са изпратили при транзакцията (или да ползваш електронното банкиране, ако има такава техническа възможност). Въвеждаш този номер в страницата на PayPal, където е указано, и акаунта вече е "Verified".
 
От: Проблем с PayPal - Помощ.

еми нали затова казвам че първо трябва да отида да си сложа пари в картата , защото сега като го направя това и се задейства процедурата и няма как да вземат пари защото в картата ми няма 1 стотинка затова ще отида сега и ще сложа благодаря ви !
 

Горе