Проблем с Windows боза

От: Проблем с Windows боза

Оу, ползваш нелегален софтуер! :D

Щото такива неща не изскачат при хората, които сме с легално копие на Windows
 
Казано с 2 думи чичо Били те е хванал с нелегален уиндоус. Има програми, които ще ти помогнат в случая, но аз те съветвам да си го преинсталираш и след това да спреш автоматичните ъпдейти.
Ако имаш затруднения с тези настройки пиши и ще ти помогна.

Поздрави, Александър

ПП Не всички можем да си позволим купуване на уин :)
 
От: Проблем с Windows боза

То това няма да му попречи на работата с Windows-a, просто няма да може повече да си го обновява. Но естествено има си решения за проблема:
1. Да си купи легално копие, да си го инсталира и активира.
2. Да си купи ключ от Майкрософт (по-евтино излиза) и да го ползва за да активира това, което вече си е инсталирал, като по този начин го и легализира.
3. Да влезе в thepiratebay и да си изкара едно activation фиксче (не се гарантира, че може да стане от първия път или да си вкара някое вирусче доброволно) ;)
 
От: Проблем с Windows боза

Проблема е, че ако харесва ИЕ7 или МЕдиа ПЛейър 11 например, няма да може да си ги инсталира, до колкото знам. А може и да греша... В смисъл при мен тези неща идват с ъпдейтите, не знам дали можеш да си ги свалиш поотделно.

Иначе аз не мога без ИЕ7...
 
От: Проблем с Windows боза

и аз съм така от доста време :) ама се свиква. :)
 
От: Проблем с Windows боза

Живейте :lol: Админите да извиняват :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Проблем с Windows боза

Как става трика? В смисъл при мен си идват при ъпдейт. Значи ли това, че ако човек си ги свали сам, ще ги инсталира без проблем? Или има някакъв трик?
 
От: Проблем с Windows боза

Има из тракерите разни неща със заглавия Windows Media Player 11 Final + WINDOWS VALIDATION CRACK.rar..

По принцип при нелегален Windows, първото нещо което се прави, е да се изключат автоматичните ъпдейти, за да не се свали този Genuine.
 

Горе