Програма за подръжка на сайт :(

Klemenza

New Member
Пичове, взех си хостинг, но нищо не разбирам по писане на сайт и такив анеща. От ИСН.БГ ми е хоста, но гледам като застрелян... Може ли да ми помогнете с някаква програма за подръжка на сайта, през която да си качвам подстраниците и да си го ръчкам лека по лека и да влиза в действие. ще съм ви мн благодарен и за някакъв съвет :clap:
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

Ти пък нямаш понятие, а вече хостинг си взел. Най-добре намери някой да ти инсталира някой wordpress или нещо подобно и после ръчкай по него.
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

ето нещо което може да прочетеш едно доста подробно ръководство от суперхостинг --> ТУК
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

Аз Wordpress имам, но исках сайт. Казаха ми, че сайта ми може да работи през wordpressa, но нз как става това. Вие знаете ли?

п.п. Благодаря за ръководството
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

то повечето потребители нямат хабер на каква система ти е сайта и дали му викаш сайт или блог така, че карай смело на WP - това е най-лесното, което можеш да подкараш на хостинга. избери си хубаво темплейтче, което да не вика "аз съм блог" на пръв поглед и си готов
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

Инсталирах JOOMLA обаче още ровя от къде се променят менютата и от къде се кчава инфото за публикуване...
 
От: Програма за подръжка на сайт :(

Джумлата е много объркваща на пръв поглед, но после става лесно. Влез във форума на джумла бг, там обаче ползвай търсачката ако имаш въпроси, защото всичко вече е обсъждано и се дразнят когато някой пуска теми, обсъждани милион пъти.
 

Горе