Продавам домейн + сайт

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Продавам сайта + домейна pop-bg . net, въртят ми се около 400 лв в главата, ако някой има оферта може да я пусне на лично.

Поздрави


Продадено!
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн + сайт

Слез от въртилежката и кажи нешо друго

Докато човечеството търси интелигентни същества в Космоса, аз се въртя в гаража и се чудя за какво дойдох?!
 
От: Продавам домейн + сайт

Докато човечеството търси интелигентни същества в Космоса, аз се въртя в гаража и се чудя за какво дойдох?!

Не се засягай, аз лично не видях възможностите на този сайт, мейби щото нямам такъв сайт, но ти като си пуснал обявата, можеше да дадеш по точно обяснение за сайта и възможните плюсове и минуси и защо ти се върти тази цена в главата... Кажи печели ли пари и колко и кви са му възможностите за развитие
 
От: От: Продавам домейн + сайт

Не се засягай, аз лично не видях възможностите на този сайт, мейби щото нямам такъв сайт, но ти като си пуснал обявата, можеше да дадеш по точно обяснение за сайта и възможните плюсове и минуси и защо ти се върти тази цена в главата... Кажи печели ли пари и колко и кви са му възможностите за развитие


Сайта ли не се отваря ? Щото при мен си работи, ще е доста тъжно ако не бачка при теб и аз не съм установил това.

Сайта е просто бонус към домейна, с две думи подарявам ти го. Приходите му са само от линкове, т.е. сайта не е баран от години и просто си прави пари от pr на домейна.

Зависи колко линка можеш да продадеш и на каква цена, аз лично без проблем вадя около 300-350 на година.
 
От: Продавам домейн + сайт

Все още няма добра оферта, ако някой има интерес да пише.
 
От: Продавам домейн + сайт

Сайтът не работи, когато има www. отпред - съответно линковете от хедъра не работят.

Хм, това е много странно, при мен няма подобен проблем. Барнах .htaccess би трябвало сега всичко да е ок.

Туй са подробности

Коментарите ти в стил Мартин Лорънс са изключително досадни, не ти ли стига да си спамиш в офтопик форумите ?
 
От: Продавам домейн + сайт

според мен много искаш затова успех!

Както казах, сайта няма бъдеще, но домейна може да се ползва за друго(ако не искате да го запазите в този вид сайта и да си продавате линкове) популярна музика примерно с добра история пред гуугъл - (Creation Date: 2007-07-18 ) има над 2к регистрации във форума с реални емайли(т.е няма регистрирани ботове), може да се използват за нещо - аз лично не съм спамил емайли.

За 50 кинта едва ли ще се разделя с него :).
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам домейн + сайт

Както казах, сайта няма бъдеще, но домейна може да се ползва за друго(ако не искате да го запазите в този вид сайта и да си продавате линкове) популярна музика примерно с добра история пред гуугъл - (Creation Date: 2007-07-18 ) има над 2к регистрации във форума с реални емайли(т.е няма регистрирани ботове), може да се използват за нещо - аз лично не съм спамил емайли.

За 50 кинта едва ли ще се разделя с него :).


чудно ми е защо на логото има www. като няма в урл-то
 
От: Продавам домейн + сайт

Оо отворен са прайш тъй ли, радвам са и ти пожелавам сделка каквато ти искаш :wink:
 

Горе