Продавам инфо сайт за игри

Статус
Not open for further replies.

sa6e70

New Member
Продавам сайт за ревюта/превюта на игри, чийтове и опция за сваляне на игри, с включена галерия и т.н.: globulsport.com/games

Цена по договаряне, всеки желаещ може да ме намери в скайп: saso_104
 
От: Продавам инфо сайт за игри

Сега блъска някаква странна грешка. Като я оправиш ни разкажи какви са посещенията примерно. Имаш ли хостинг, ала бала.
:)
 
От: Продавам инфо сайт за игри

Нормално е да е така, след като отговаряш в тема която е била публикувана преди 5 месеца :)
Тук е мястото да кажа, че е нужно от време на време да поглеждате върху репутацията (червеното квадратче на сегашния потребител), както и iTrader рейтинга. Жал ми е да го кажа, но колкото и полезен да е форума, колкото и добра работа да върши - измамници ще има. Аз лично съм благодарен на екипа и на голяма част от потребителите, че са ме предпазили от измама, но явно не всеки обръща внимание на горните два критерия, както ти Недко.

И като допълнение, или по-скоро предложение към екипа - бюлетина си има опция за зачистване на старите теми, защо не се включи, поне за раздела пазар? 3 месеца са повече от достатъчен период за оферта (поне така мисля аз), а който предлага СЕО, Дизайн и т.н. услуги - може да си публикува отново темата, нали? Поне ще се избегне вдигането на подобни .. хмм .. измами? :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе