Продавам сайт - tialoto.eu

nivanov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Домейн: http://tialoto.eu - изтича на 22/01/2015 г.

Система: Wordpress

Съдържание: 217 статии като по-голямата част са Copy/Paste, но има и уникални.

Монетизация: Сайтът е одобрен от GoogleAds, Etarget и EasyAds.

Facebook страница: 1009 like - реални

Оптимизация: Не е оптимизиран само е добавен в няколко директории

PR - 0, но според seomastering.com ще получи PR - 2

Посещение: На самотек са около 20-30, но при нова публикация стигат около 100 в силните си дни, дори м/у 300-500 уникални.

Статистика Google Analytics от началото на годината
predpriemach2.jpg

Seo състояние според ganbox.com към 29/06/2014 г.
predpriemach.jpg

Подарък: Женски фейсбук профил на 5 месеца с 3000 приятеля и 400 последователи, които всеки ден нарастват - прави идеален трафик.

Причина за продажбата - нямам време

Цена: 180 лв.
 

Прикачени файлове

  • predpriemach2.jpg
    predpriemach2.jpg
    70.3 KB · Преглеждания: 27
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - tialoto.eu

Посещение: На самотек са около 20-30, но при нова публикация стигат около 100 в силните си дни, дори м/у 300-500.

Проходите са минимални, тъй като сайта е на самотек от повече от 2 месеца. :)

Не знам колко да му искам, за това съм написал по договаряне.
 
От: Продавам сайт - tialoto.eu

Има само един проблем - домейнът е много близък до tialoto.bg. Дори и да нямаш легални проблеми с тях, просто не можеш да налагаш марката при наличието на друга идентична марка за същото нещо. Без изобщо да споменавам, че tialoto.bg е на групата Investor.bg, която вече е собственост на групата около ТИМ (или там както и да се водят в момента). А с тях хич не бих искал да водя спорове за подобни неща.
 
От: Продавам сайт - tialoto.eu

Има само един проблем - домейнът е много близък до tialoto.bg. Дори и да нямаш легални проблеми с тях, просто не можеш да налагаш марката при наличието на друга идентична марка за същото нещо. Без изобщо да споменавам, че tialoto.bg е на групата Investor.bg, която вече е собственост на групата около ТИМ (или там както и да се водят в момента). А с тях хич не бих искал да водя спорове за подобни неща.

искаш да кажеш сайт, който носи сигурно стотинки ще е конкуренция на бго ли?
 
От: Продавам сайт - tialoto.eu

Ами не, искам да кажа, че ако взема един сайт, аз го взимам с някаква цел - да го развия, да го интегрирам с другите ми сайтове, да натрупа популярност. Не бих го взел, за да ми носи стотинки. Само че не бих го развивал, ако още от самото начало знам, че има подобно слабо място (съществуване на друг, по-стар и много по-популярен сайт със същото име).
 
От: От: Продавам сайт - tialoto.eu

Посещение: На самотек са около 20-30, но при нова публикация стигат около 100 в силните си дни, дори м/у 300-500.

Проходите са минимални, тъй като сайта е на самотек от повече от 2 месеца. :)

Не знам колко да му искам, за това съм написал по договаряне.

Колега ,дай инфо за бана от адсенса, каква е причината и имали възможност да се оправи ?
 

Горе