Продавам сайт...

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Сайта немога да кажа, че е изцяло писан, но 80% има, защото на места има готов код!
Сайта е: http://galerry.my32.net/
Направих го с цел да го развивам, но имам други сайтове на главата и за това го продавам! Сайта е нов, няма PR, индексирани страници и т.н.
Сайта върви със домейн: zalozibg.net - взет е преди 1 месец.
Мисля, че си заслужава поне 100 лв. - честно да си кажа незнам каква цена да му искам, но ако има заинтересовани да пишат тук в темата или на LS
 
От: Продавам сайт...

Новата цена е 70 лв.
Никой ли не иска? Нужни са ми тези пари!!!
Забравих да спомена, че сайта има и админ панел от който се добавят, редактират и премахват мачовете.
 
От: Продавам сайт...

Хора, кажете поне не си ли заслужава? Ако не си заслужава съм склонен и за 50 лв. да я дам. Кажете нещо...
 
От: Продавам сайт...

доколкото видях система за коментари.. ( нищо особено без пари сигорно ) какво искаш тогава ?
 
От: Продавам сайт...

Точно кода за коментарите е готов! За това съм написал, че 80% от системата е писана, защото има готов код. А съм казал, че съм склонен и за 50 лв. да я дам, но никой не казва много ли са, малко ли са... кажете нещо, не си ли заслужава за тия 50 лв.? Все пак е писана, не е готова и леко модната, exP, ако беше на мое място на дали щеше да я дадеш без пари!!!
 
От: Продавам сайт...

Мога да Ви дам и вече направения дизайн за него(само PSD e):

c7f016bf4b64c81e.jpg
 
От: Продавам сайт...

добър е дизайна само cms му трябва и става супер
 

Горе