Продава се: Продавам скрипт за взимане на продукти от XML на Polycomp

Здравейте.
Има ли някакъв административен панел, в който да става мапването на категорите ? Може ли да се задава корекция на цената, +/- % от дилърската или крайно клиентската цена, примерно на база категория продукти.
За един клиен питам. :)
Поздрави,
Константин.
 
Здравейте,
административен панел за категориите не, описват се в кода по номера - кой номер на група към коя категория да сочи, става елементарно.

Административния панел представлява избира се категория и % надценка/отстъпка и се натиска добавяне/обновяване. Нарочно сме го разделили на 2 заявки, за да не се товари много сървъра.

Ако искате пишете ми на лично и ще Ви изпратя демо.
 
Промо: Пускам скрипта само за 120лв. за следващите 30 дни.

Промоцията е валидна до 24.04.2017г.
Важно: В цената е включено конфигуриране, но не е включено описване коя група продукти в коя категория да се наливат. Ще изпратя подробна документация как става описването.
Имам интерес за Престашоп

Имам нужда от XML feed импорт на продукти от други платформи към моя Prestashop 1.6.1.12
Ако това е възможно съм готов да го купя
 
Здравейте,
Интересувам се от модула. Моля пишете ми ЛС.
Благодаря!
 
Здравейте и аз се интересувам. Ако може цена на лично с няколко скриншота.
Има ли вариант да се налеят продуктите в сайта и след това да се спре достъпа до поликомп? Тоест след това продуктите остават ли в самия магазин ...
Journal 2.3.0.2 Opencart
 
Здравейте и аз се интересувам. Ако може цена на лично с няколко скриншота.
Има ли вариант да се налеят продуктите в сайта и след това да се спре достъпа до поликомп? Тоест след това продуктите остават ли в самия магазин ...
Journal 2.3.0.2 Opencart
Малко офтопик, но договорът с Поликомп не е ли за поне година? Като цяло има продукти, които изпадат от ценовата им листа. И то по закона на мърфи са точно тези, които са поръчали клиентите. При мен при около 11 000 импортирани продукта (не всички продуки импортирам), 550 са отпаднали от ноември до сега.
Поздрави,
Константин.
 
Здравейте, имам интерес от плъгина, мисля да го ползвам на PrestaShop, възможно ли е да се направи и за XML-a на MOST, естествено срещу заплащане. Очаквам ЛС или ми пишете мейл - milenbogoev (at) abv.bg
 
Update: Скрипта вече не се продава, не разполагам с нужното време да го поддържам, който има PHP програмист мога да му го дам в суров вид с кратка документация, но само това. Мисля, че има друг колега във форума, който продава подобен скрипт, не съм го тествал, но предполагам е алтернатива :)
 

Горе