Продава се: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Проблем ли има ?

Warning: require_once(/home/malkiobq/public_html/domains/drinks.bg/system/startup.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/stan0l6g/public_html/drinks.bg/index.php on line 19

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/malkiobq/public_html/domains/drinks.bg/system/startup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/stan0l6g/public_html/drinks.bg/index.php on line 19

Като оправиш грешката сигнализирай да погледна имам интерес
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Здравей, имам желание да погледна сайта, но има някакъв проблем, пиши ми на лично като го оправиш. Проявявам сериозен интерес :)
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

hmm да сега ще го оправя :)
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Аз пък не пия алкохол, нямаш късмет. Само какъв българин съм да не пия
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

нова промо цена сайта е активен вече :)
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол Drinks.bg. Страхотен домейн-бранд. Над 1000 оригинални снимки. Уникален дизайн. Не е пускан проекта, нито е рекламиран, нито оптимизиран. Но въпреки това има над 100 поръчки Трябва да се свържете с трите дистрибутура на алкохол за дропшипинг, новаков и син, мега трейд и уайн мейк. Мога да помогна с оптимизацията и рекламата в фейсбук Проекта седи замразен от няколко години но има огромен потенциал, просто нямам време да се занимавам с БГ проекти. Освен алкохолни напитки може да се добавят всички други видове напитки, кафе, кафе на капси, кафе машини, фреш машини, чай, енерджи дринкс, био напитки, сиропи, аксесоарии тн. Не ви трябва лиценз, няма да имате склад за алкохол или наличност алкохолна. Давам контакти с всички дропшипъри.

В момента има към 400 продукта качени останалите 600+ ще се сложат след сделката :)

Цена 1500лв

Аз ли съм тъп нещо или просто не схващам? Може ли да ми кажеш, как хем е проект, хем е замразен и хем не е пускан а същевременно има 100 продажби? И как не ти трябва разрешително за продажба на алкохол, като ти продаваш алкохол? Не че е много разрешителното е 200-300лв ... плюй ме ако искаш, ама това твойто ми се струва доста измамно :)
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Предполагам работи като дистрибутор със сайта и при направена поръчка, реално търговията се извършва от доставчика, производителя към клиента, а сайта си получава комисионната.
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Предполагам работи като дистрибутор със сайта и при направена поръчка, реално търговията се извършва от доставчика, производителя към клиента, а сайта си получава комисионната.

Ако той не прави нищо, а само прибира пари, каква му е ползата да го продава? А и сайта твой ли е няма как да ти се навият на врътката от НАП и т.н. ..... just saying you know ...
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Като сте дистрибутор на Avon да не би да имате нужда от някакви документи или да подлежите на проверки? Затова мисля, че няма проблем при онлайн търговията на тези стоки при този тип метод на работа, защото реално търговията не се извършва от вас, а от производителя който си има лиценз.
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Аз ли съм тъп нещо или просто не схващам? Може ли да ми кажеш, как хем е проект, хем е замразен и хем не е пускан а същевременно има 100 продажби? И как не ти трябва разрешително за продажба на алкохол, като ти продаваш алкохол? Не че е много разрешителното е 200-300лв ... плюй ме ако искаш, ама това твойто ми се струва доста измамно :)

сайта си седи така и няко бутилки са се индексирали на първа позиция от там са поръчките, не ти трябва лиценз защото е на дропшип от големите складове, сега стана ли ясно баси тъпото парче батко:lol:
 
От: От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks

Ти с Авон нямаш договор, така че не е като да си им дистрибутор наистина, попринцип ако те хванат от даначно (какато много лесно се случва ако ти шипваш стоката) гориш с бая пари. А на айвън историите са само за ученички, мен ако ме питаш, където и не подлежиш на наказателните закони, толкова :)
 
От: От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks

сайта си седи така и няко бутилки са се индексирали на първа позиция от там са поръчките, не ти трябва лиценз защото е на дропшип от големите складове, сега стана ли ясно баси тъпото парче батко:lol:

Не, не ми стана ясно, щото явно съм тъп. Или просто вие не правите разлика между търгувия, дропшипинг, магазин, каталог и т.н., не правите между проект и продукт, но нека аз стм тъпия :) Нищо де, все още можете да си позволите, поради законодателството в БГ, а като се опарите от тарикатлък, после ще видим, кой ще се смее последен, не че ви го пожелавам, просто съм реалист и обичам да правя нещата, както трябва :)
 
От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks.bg.

Здравейте "gkotsev" , от написаното горе става ясно, че алкохола се изпраща директно от производителя или търговеца с лиценз.
Не сте прав за козметиката, защото и тя подлежи на проверки.
От законодателството не става ясно само с лиценза за алкохол, дали дава право да се продава онлайн.
 
От: От: Продавам уникален проект, оналйн магазин за алкохол, чай, кафе и други Drinks

Здравейте "gkotsev" , от написаното горе става ясно, че алкохола се изпраща директно от производителя или търговеца с лиценз.
Не сте прав за козметиката, защото и тя подлежи на проверки.
От законодателството не става ясно само с лиценза за алкохол, дали дава право да се продава онлайн.

Всичко подлежи на контрол, ставаше въпрос че като в случея на айвън, чиито представители нямам никакви договори и т.н. и те попринцип не са официални представители, по смисала си. Те са просто някакви хора част от сивата икономика. Но при тях е и друго, те нямат сайтове и не са офицялно видими, така да се каже. Просто казвам че това скоро ще стане доста проверявано и т.н., както стана и с всички фейсбук станицо-магазини. Но както и да е :)
 
Здравейте. Темата е стара, но виждам, че сайта не е доразвит все още. Моля за актуална информация и оферта на ЛС, ако все още се продава.
 

Горе