Продавам фейсбук страница с 43к лайка

Kondeev88

New Member
Страницата е предимно с женска аудитория от 18 до 45г. Използвана е за продажба на обувки и аксесоари. Не се използва от около 2-3год и това е причината за продажбата й
 
Цена?
Не виждам смисъл в 90% от темите ПРОДАВАМ да не присъства цена.
Напоследък забелязвам, че вече нови потребители в форума публикуват само и единствено в продавам - без рейтинг, без да са прочели условията и т.н .
@Blinky ще е хубаво секцията продавам да се наложи с някакви правила // задължително въвеждане на цена, описание достатъчно да прецени човек дали си струва цената и може би линк към каквото продава// : )
 
Цена?
Не виждам смисъл в 90% от темите ПРОДАВАМ да не присъства цена.
Напоследък забелязвам, че вече нови потребители в форума публикуват само и единствено в продавам - без рейтинг, без да са прочели условията и т.н .
@Blinky ще е хубаво секцията продавам да се наложи с някакви правила // задължително въвеждане на цена, описание достатъчно да прецени човек дали си струва цената и може би линк към каквото продава// : )
Нов е за това не знае :) в коментар е писал цената и дори не знаеше за форума :) доволна съм от форума и го насочих да се регистрира надявам се да успее да я продаде
 
Нов е за това не знае :) в коментар е писал цената и дори не знаеше за форума :) доволна съм от форума и го насочих да се регистрира надявам се да успее да я продаде
Аз не визирам конкретно него..
 
Щом има интерес към нея значи има смисъл, други въпроси имате ли

А да попитам какъв би смисъла от купуване на такава страница, тъй като FB премахнаха органичния трафик да показва съдържанието на хората в не
 
А да попитам какъв би смисъла от купуване на такава страница, тъй като FB премахнаха органичния трафик да показва съдържанието на хората в нея?
Може ли повече информация, отностно тази промяна ?
 
Може ли повече информация, отностно тази промяна ?
Когато качиш пост в страницата, той не се показва на хората в нея... просто ФБ направиха така че това да стане платено с реклами. Показват се постове единствено от групи - така, че в тях по би имало смисъл.
 
Когато качиш пост в страницата, той не се показва на хората в нея... просто ФБ направиха така че това да стане платено с реклами. Показват се постове единствено от групи - така, че в тях по би имало смисъл.
Благодаря. Аз също забелязах голям спад в страниците.
Изглежда вече не си струва да развиваш страница в FB за бизнеса си освен, ако не си търговец на "продукти"
 
Благодаря. Аз също забелязах голям спад в страниците.
Изглежда вече не си струва да развиваш страница в FB за бизнеса си освен, ако не си търговец на "продукти"
Заслужава си да купуваш но на изгодна цена :) ако не виждах ефект нямаше да купувам и в момента също се опитвам да продавам една за да купя друга :)
 

Горе