Продавам Facebook профили

Stoyan Vasilev

New Member
Здравейте. Продавам два фейсбук профила. И двата са с по приблизително 500 приятеля. Продавам ги комплект с общо приблизително 1000 приятеля.
Цена - 15 лева (комплект).
 
От: Продавам Facebook профили

първо прочети правилата във форума и специално за продажба на ФБ профили и страници в секцията пазар, както виждам още с първия пост ти ги нарушаваш и дори не си си направил труда да разгледаш секцията "Пазар" - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48825
 
От: Продавам Facebook профили

Здравейте radoslav68. Не съм очарован от начина, по който ми отговорихте. Темата я сложих в този раздел, защото има доста подобни тук. Днес отново прочетох правилника Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички и не намерих пост, в който да се забранява продажбата на профили. Нека администраторът прецени дали е в грешен раздел темата ми, или не. И се надявам да не бъда баннат, защото никъде в горепосочения правилник не пише "Забранява се продажбата с фейсбук профили." За страници е ясно, но това не е страница. Профилът може да бъде средство за подобряване на една страница и именно заради това аз го поставих в този раздел.
 
От: Продавам Facebook профили

Stoyan Vasilev - забележката на Радослав е правилна. А отгоре на това и не си пуснал обявата си в правилния раздел, тя е предназначена за секция "Продава се", защото ти продаваш стока. Предполагам, че нарочно си избягнал да пуснеш обявата там, като си се надявал, тя да остане незабелязана от администраторите.

Темата ти ще бъде докладвана на админите, за да бъде преместена в правилния раздел и ако се налага да се вземат допълнителни мерки.
 
От: Продавам Facebook профили

Здравейте radoslav68. Не съм очарован от начина, по който ми отговорихте. Темата я сложих в този раздел, защото има доста подобни тук. Днес отново прочетох правилника Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички и не намерих пост, в който да се забранява продажбата на профили. Нека администраторът прецени дали е в грешен раздел темата ми, или не. И се надявам да не бъда баннат, защото никъде в горепосочения правилник не пише "Забранява се продажбата с фейсбук профили." За страници е ясно, но това не е страница. Профилът може да бъде средство за подобряване на една страница и именно заради това аз го поставих в този раздел.

Ако имаш предвид нег. репутация, аз се въздържах и не е от мен, тъй като видях, че ти е първи пост, но това не е нещо трагично в случая. Моят съвет е да се придържаш към правилата на форума.
 
От: Продавам Facebook профили

Моля темата да бъде преместена в правилния разсел или да бъде изтрита.
 
От: Продавам Facebook профили

Интересувам се от покупка на женски профили във фейсбук. Два-три ще са ми достатъчни. Не мога да отворя тема, понеже трябва да имам 6 поста.
 
От: Продавам Facebook профили

Здравейте :) Търся си разработен женски профил.
 
Здравейте. Продавам два фейсбук профила. И двата са с по приблизително 500 приятеля. Продавам ги комплект с общо приблизително 1000 приятеля.
Цена - 15 лева (комплект).
Здравейте. Интересувам се. Моля оставете ми телефонен номер да ви се обадя
 
Здравейте. Продавам два фейсбук профила. И двата са с по приблизително 500 приятеля. Продавам ги комплект с общо приблизително 1000 приятеля.
Цена - 15 лева (комплект).
Здравейте. Интересувам се. Моля оставете ми телефонен номер да ви се обадя. Благодаря
 

Горе