Продават ми мой стар домейн

mvmrik

Well-Known Member
Преди време бях взел mvmrik.com , но така се получи че нищо не го направих и изтече, после си взех mvmrik.net и сега съм с него.

Преди малко си отварям пощата и гледам това:

Priority Domain Availability Notice for mvmrik.com:

In the next few days, mvmrik.com will be listed for sale. Since you have a similar domain name, I thought you might be interested in acquiring mvmrik.com.

You can confirm your interest in the domain mvmrik.com by filling out the form here: http://TRACKART.COM/3f98882103154ecf

After I receive a confirmation that you are interested in the domain mvmrik.com, I will be in touch with you promptly to make arrangements.

I look forward to hearing back from you.
 
От: Продават ми мой стар домейн

Не им отговаряй :)
Ще го пуснат, щото няма какво да го правят. Усетят ли те, че си склонен да дадеш пари, ще се мъчат да те изцедят.
 
От: Продават ми мой стар домейн

Аз въобще не го искам, имам един вече и друг не ми трябва. Просто ми стана интересно.
 
От: Продават ми мой стар домейн

И аз съм получавал такова преди време - бях взел един .net, а .com-a беше свободен..... те го регнали и после ме офертират, прошляците :)
 
От: Продават ми мой стар домейн

Щом не ти трябва им пиши че много живо те интересува и ги мотай известно време за забавление
 
От: Продават ми мой стар домейн

това е идеята
 
От: Продават ми мой стар домейн

И аз съм получавал такива, ама много ме интересува кой държи .com : ))
 
От: Продават ми мой стар домейн

Нищо не съм им отговарял - вече за трети път ми пишат :)

We are selling the domain name mvmrik.com. As the owner of mvmrik.net if you would like the preferred .COM version we are making it available. The one cost is $99.97. This includes a year of registration and full transfer of ownership to you. For details or to purchase see:

http://www.ownthedotcom.com/checkout.php?domain=mvmrik.com

This is a one time email. If have no interest in this domain we will not contact you again.

Thank you for your time and consideration.
 
От: Продават ми мой стар домейн

Limited Time Offer...!!!
The domain name bgurl.com is for sale by webnamesolution.com. Hurry and take advantage of this limited time special offer $199.95 USD.
Domain Name: bgurl.com
Price: $199.95 USD

Това пак е мой предишен домейн :)
 
Е изпуснал съм го. :)
Наложи се да взема urlbg.com преди някоя година.
 

Горе