Продава се: Продава се платформа computer-house.eu

Jekov Plamen

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Продавам платформа Computer-house.eu на платформа OpenCart.

Системата е предвидена за DropShipping (триъгълна логистика), като всички партньори са коректни и изпращат поръчките на време.

Към платформата има акаунти и вече изградени партньорски отношения с доставчиците.

* Доста интеграции с различни вносители на продукти (аксесоари,лаптопи и др.) които чрез XML-ли актуализират информация,

* Автоматично проверява и обновява всеки ден цени, добавя артикули, създава промоции, създава подаръци и др.

* Замислено е да има акаунти за дилъри които ще виждат свойте отстъпки като Ви създават поръчки, а вие препращате към вносителите.

* Интеграция с EmagMarketplace - автоматично може да добавя продукти в системата на емаг, както и да дърпа поръчки ОТ Emag като ги налива в платформата.

Голяма база данни (над 16 000 артикула, 130 производителя.)

* Импорт на продукти: itr.bg , computer2000.bg , vali.bg и др.

* Експорт на продукти към alo.bg , pazaruvaj.com , emag .

* фийдове които дърпат различни статии на тема информационни технологии и наливат автоматично в уеб сайта. (пълянт съдържание (блог)) - от kaldata , fakti.bg , regal и др.
Над 3500 до сега. (всеки ден се увеличават.)


Има много доработки и custom решения които са предназначени за масова обработка на информация,

Много труд и време съм отделил, лично съм организирал и писал целия проект, но обстоятелствата ме отделят от него.

За да работи магазина и има поръчки иска всекидневно ангажиране.

До сега никога не е имало рекламна кампания, но идват поръчки от SEO оптимизацията която съм направил.

Цена: По договаряне.

Допълнителни въпроси: +359 898 99 15 98 - Пламен Жеков .
 
Последно редактирано:

Горе