Продава се: Продава се dnevenhoroskop.org със Социални Медии

I.T @dinev :D Ако имате подобни за продан, изпращайте линкове. Така със социални медии и т.н.
 
Последно редактирано:
според прихода,реалната цена е около 2000 лева...
много ще ми е любопитно да споделиш как я направи тази оценка. Също ми е интересно колко сайта си имал, които са изкарвали повече от това на месец ?
 
смятам ги така, приход 100 лева на месец от адсенс по 20 месеца,около 2 000,демек за близо 2 години си избива инвестицията...
 
много ще ми е любопитно да споделиш как я направи тази оценка. Също ми е интересно колко сайта си имал, които са изкарвали повече от това на месец ?
И аз мисля, че е правилно е определена цената - 20месеца е ок, хайде 24 да са. Иначе и аз като продавам искам да продам за 10, когато купувам да е за 2к :) Сайта е хубав, но просто на тази цена няма избиване, а отделно, че днес прави, утре може да не прави и риска трябва да се вкара.
 
Сайта се натиска малко повече от седмица. Социални медии и т.н. от 2.5 евро се вдигна на 4 на ден. Добавих още час работа на ден. За сега не се продава, ще видим как ще е след 5-6 месеца. Благодаря ви :)
 

Горе