Продадени!

Маските са от неопренов плат и се закрепват посредствон велкро лепенки - филтъра е с water barrier външен слой! Маската е за многократна употреба! Тука е момента да ви обесня и цялото инфо което получих понеже се свързах със всички институции и хора пройзводители на маски от преди в софия! Та хората ми обясниха а и аз намерих доста информация та:

Първо масово предлаганите маски от текстил са 3% защита което е супер ниско и дори се водят вредни понеже нон-стоп ги пипате и слатеги под-носа на врата после пак ги слагате пред лицето и реално направо си врете вируса! По-добре не ги носете за 3% защита не си струва то все едно сте без маска!

Медицинската маска е с 44% защита китайците ги носят по 2 една върху друга и така става 88% което е добре! Неудобството е че на 2-3 часа трябва да ги хвърлите и да сложите нови което води до нужда от големи количества!

Маските с филтър биват от активен въглен, карбони нишки (най-добрите но са доста скъпи 99% защита) и такива от антибактериялен нано филтър (като тези) те се делят на 3 вида категории ФФп1 - 80%, ффп2 90% и ффп3 95% - те са с цикъл на износване до 2-3 месеца т.е не си мислете че са вечни с времето филтъра отслабва действието си!

За да е ефективно носенето на маската се препоръчва след поставянето и да не се пипа с ръце след 2-3 часа носеме или преди сваляне да се мине с мокра кърпа на алкохолна основа с цел вируса който се е опитал да премине но не може все пак остава върху маската и така с мократа кърпа го премахваме и не го оставяме да попадне върху ръцете ни и от там в нас!
 
И аз си търся читави маски на нормални цени, но по скоро 2-3 броя, а не 50 ..
 
Купувам всичките.
Само ми изпрати снимки как изглежда разгъната точно, че от тая снимка не мога си я представя?
Най-добре снимана директно на лице, като можеш да скриеш самото лице на човека :)
 
Искам да вметна, че още малко информация понеже липсва - имахме възможност от турция да закупим от фабриката и клапи за въздуха за издишането но турчето ни светка че били доста не подходящи когато се ползват за защита от вируси понеже гумената мембранка вътре се измества и се получава дупка и все едно няма маска!
 
Последно редактирано:
няма да се надцакваме бе аз на теб ти предлагам тази цена нали ти ги купуваш :Д
Айде имаш ги. :)

Мога и още няколко на цена 10лв. да пусна за форума (колкото да си избия транспортните разходи на Еконта за 70-те маски да дойдат до мен).

Който иска да пише ЛС с брой маски и данни за доставка. :)
 
Последно редактирано:
Маските тъкмо дойдоха при мен.

Който желае, по 10лв. , моля да ми изпрати данни за доставка. :)

@devilx вече грабна 7. Отначало ми изглеждаха "странни" (какато са на снимките), но огромен + е че не са с ластик, а се хващат отзад на врата с лепка. Много мразя ластици, щото ушите ме заболяват от тях цял ден. Хахахах.

Другото е, че наистина имат някакъв филтър, а не е просто плат. Но и самият плат не е обикновен памук. Като цяло мисля, че по-добри маски на пазара от цена 10 лева едва ли има. :D

Вече около 20тина са разпродадени, който иска, да пише.

90526765_198432398266485_8630068170868129792_n.jpg

91006746_2489460274493357_4020231303365394432_n.jpg
 
Последно редактирано:

Горе