Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и др.

matevone

Active Member
Здрасти

Нова компания за билети навлиза на БГ пазара : http://ticketlogic.bg

Компанията е с главен офис в Англия и представителство в България: https://admin11.ticketlogic.bg

Има следните възможности:

1. Банер реклама (Стандартно с отчитане на ref id към url) .не го препоръчвам защото не се ползват cookies , а и според мен най-готино е да не си губиш трафика.
2. Iframe --> Предоставя се афилиейт iframe , който да поставите на сайта си (Може дори да се поставя под новина за предстоящо събитие възможността да се закупуват билети за него)
3. XML с интегрирани aff links

НОВО: Вече можем да Ви предоставим White Label сайт , за да сложите логото си и да почнете да продавате сами.
Пример: http://nye.ticketlogic.bg
Предлагат се 50% от договорената комисионна за всяко едно събитие.

За България съответно могат да се взимат между 3 (За по-големи събития където и билето е по-скъп) и 5 до 8 % за по-малки събития.
В случай че някой посетител на сайта Ви реши да продава билети чрез системата, то Вие ще получите допълнително възнграждение от продажбите за това събитие в цялата мрежа в размер на 25% от печалбата след приспадане на разходите (Отчисления към афилиейтите и банкови разходи).

Който се интересува е достатъчно да попълни формата на следния адрес : https://admin11.tickelogic.bg

За повече информация 0887 333 112. Офиса ни се намира на ул. Галилео Галилей 20 в София (До х-л Плиска) при желание за лична среща.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Вдигам темата.

Имаме нови събития и методи за интеграция ако някой се интересува
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Здравей,

тази интеграция с XML позволява ли достъп с до сървис за проверка и резервация на билети ?
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Здравей

За съжаление XML не прави requests това е само експорт на данните за актуалните събития. Имаш си партноьрски панел в който можеш да избираш кои събития да присъстват в твоя фиий / iframe и кои не. Това може да се прави на ниво Организатор на събитие, Място за провеждане на събития и дори отделни ивенти. Можеш да включваш и респективно изключваш отделни организатори / изпълнители и т.н.

Предлагаме следните вариант за интегррация:

1. Iframe Ticket Shop - В този случай публикувате фрейма на сайта си и потребителите купуват билети без дори да го напускат.
Примери:
Pukka Up Com
Сайта на WeAreFestival
можете да продавате билети и директно от своята страница във Facebook.
Пример:
Facebook na Ticket Logic Bulgaria


2. Интеграция чрез XML експортен файл: В тпози случай предоставяме експортен файл , котйо да използвате за интеграцията. Файал съдържа следната информация:
Име на събитие, Дата, Място на Провеждане, Снимка и линк към събитието в нашият сайт, който разбира се е с вградени Affiliate Tracking Codes.

3. Стандартен афилиейт чрез банери и линкове с афилиейт тракинг код на каря т.е. можете да изберете който и да е линк за събитие на сайта , добавяйки собственият си афилиейт тракинг код в края на линк системата ни отчита че клиент е дошъл чрез вас. Много подходящо за публикуване във ФБ , но като съвет използвайте url shortener като goo.gl за да сте сигурни че всичко ще е ок.

Максимално гъвкави сме и сме склонни да работим и на друг предложен от вас модел стига, разбира се да е обоснова и изпълним.

По принцип работим основно и имаме разнообразни събития за следните пазари: България, САЩ, Англия, Испания (вкл. Ибиза), Италия , Мароко, Бразилия. Като компанията ни в момента е в експанзия, т.е. нови териотрии ще бъдат включени в течение на настоящата година.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

НОВО: Вече можем да Ви предоставим White Label сайт , за да сложите логото си и да почнете да продавате сами.
Пример: http://nye.ticketlogic.bg/
 
Последно редактирано:
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Здравей,

тази интеграция с XML позволява ли достъп с до сървис за проверка и резервация на билети ?

След 10тина дни ще мога да предоставя SOAP API за интеграция, което ще си прави requests и т.н.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Вече предлагаме възможност за продажба на Англоезични сайтове за всичко по-големи фестивали в Европа.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Малко извън темата, но аз виждам съобщение за "This domain has expired". Малко не сериозно ми се струва, фирма идва на нов пазар а, домейна изтича.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Рaботят ли с физически лицa, кaквa е минимaлнaтa сумa зa изплaщaне и кaкви сa методите?
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Роботим и с ф.л. , като минимлната суме е е 50 лв.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Малко извън темата, но аз виждам съобщение за "This domain has expired". Малко не сериозно ми се струва, фирма идва на нов пазар а, домейна изтича.

Прав си напълно , просто настъпиха доста промени, подменил съм линковете с коректните такива, копанията си работи перфекто предполагам поне веднъж сте чули / видели реклама за наше събитие по радиото или на постери
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Роботим и с ф.л. , като минимлната суме е е 50 лв.
A метод нa плaщaне. Скaрaн съм с пейпaл.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Сори за забавянето , но си бях взел дълга отпуска сед коеот беше лудница, та не съм имал време да влизам във форума

Парите си можете да получавате по следните начини:

В брой : Подписва се протокол на място в офиса ни
Банков превод
PayPal
Превод с Еконт Експрес или Speedy
A метод нa плaщaне. Скaрaн съм с пейпaл.
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

аз съм заинтересуван до някъде, навремето подържах блог за рок концерти, но се отказах точно заради липсата на афф и невъзможността да се монетизира този блог.

Какво вие покритието от към концерти в тази ниша /рок, метъл и тн. /
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

На този линк http://nye.ticketlogic.bg/ ми дава това

Събития
Sorry, No events available, yet!
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Посетил си мини сайт със събитията само за нова гдина затова.

www.ticketlogic.bg
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

Имам въпрос относно тези събтия.
Ако група "Х" прави концерт, може ли 5 сайта за онлайн билети да ги продават?
 
От: Продажба на билети с Iframе или XML интеграция-САЩ,Англия,Италия,Ибиза,България и

По принцип да има таква възможност тъй като самите организатори определят това.

В идеалният за нас вариант ние сме единствената компания която продава но за по-големи събития определно се работи и поече фирми.

очно затова и предлагаме IFRAME на нашите affiliates за се случва продажбата на сайта им директно и да не изпускат продажби.

поздрави
 

Горе