Промени по Facebook Like бутон?

Tattler

Member
Здравейте, искам да попитам дали някой е правил промени по бутон харесва ми в собствена страница. Каква е идеята: На базата на харесвания на дадена снимка в мой сайт, да си правя класиране на най-харесаната снимка. Както знаете до бутона пише колко хора са харесали снимката, но тази бройка е подвеждаща, защото в нея се включват и хората, които са споделили връзката, както и хората които са я коментирали. И тъй като аз искам да правя класацията на база само харесвания, ако чрез API-то си достъпя like_count което ще ми даде точно тази цифра, то тя ще се различава от цифрата която се изписва до бутона и това според мен ще създаде объркване в хората. За целта се мъча да скрия надписа до бутона, да си извличам реалните харесвания и да ги подреждам в класиране. Успях да си направя собствен бутон по този начин, но за учудване на всички ще видите че не работи под IE:evil:Та някой имал ли е подобна ситуация и как си е решил проблема?
 
От: Промени по Facebook Like бутон?

Хм очаквах доста хора да са имали подобни преживявания и желания да си направят custom лайк бутон ...
 
От: Промени по Facebook Like бутон?

Явно не :)
 

Горе