Промяна на домейн

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Имам 1 сайт, който искам да му сменя домейна, но като в същото време се запазят линковете от старият ми домейн.

Обяснено по-подробно..

Моят-стар-домейн.ком/игра-номер-1
искам да го трансферирам ето така
Моят-нов-домейн.ком/игра-номер-1

Като в същото време и 2та домейна искам да работят..?
Но вече да си използвам изцяло новият домейн..

Получи се така, че не мога да кандидатствам за една рекламна мрежа, поради тъпият домейн който съм си купил на времето.. Не-дообмислена подстъпка.. и сега си патя.. (ВНИМАВАЙТЕ КАКВИ ДОМЕЙНИ СИ КУПУВАТЕ..)

Домейна ми има доста добър трафик, и няма как да го затрия изцяло и да пусна нов..

Моля помагайте! :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Промяна на домейн

Е какво сложно има? Клонираш целия сайт със същата БД на новия домейн и си готов. Другия е добре да го редиректнеш към новия, защо са ти два еднакви сайта?
 
От: Промяна на домейн

Е какво сложно има? Клонираш целия сайт със същата БД на новия домейн и си готов. Другия е добре да го редиректнеш към новия, защо са ти два еднакви сайта?
Не, не, че ми трябват 2 еднакви сайта.

Просто искам до променя домейна.. 2 еднакви не ми трябват :)
Искам да сменя домейна.. като в същото време да ми останат линковете от стария домейн..

Примерно, ако съм изпратил моят-сайт.ком на Гошо в скайпа, и след това съм си сменил домейна на моят-сайт2.ком, искам гошо да може да влиза в моят-сайт2.ком, посредством старият линк, който е моят-сайт.ком..
Добре ли го написах.. :lol:
Някой работи, просто НЕ мога да ги обяснявам :lol:
 

Горе