Публикуване във Facebook

slavib

Active Member
Здравейте
Някой знае ли как с php могат да се публикуват постове директно в профил или в страница на Facebook?
Забравих да кажа.
Ако може дежурните чикиджий да не пишат по темата. Вече съм гледал какво пише в Гугъл
 
Последно редактирано:
От: Публикуване във Facebook

Вече съм гледал какво пише в Гугъл както вече ви казах.
Въпросът ми е насочен към някой който разбира е не към тези които единствено могат да спамят.
 
От: От: Публикуване във Facebook

Вече съм гледал какво пише в Гугъл както вече ви казах.
Въпросът ми е насочен към някой който разбира е не към тези които единствено могат да спамят.

Ами задай си въпроса бе?

Питаш има ли начин - показвам ти, че има. Къв е проблема?
За къв ли чеп да ви помага човек.

Вече съм гледал какво пише в Гугъл както вече ви казах.
Кога?
 
От: Публикуване във Facebook

Имам подобен скрипт и сега ще ти кажа - да, може. Мога и да ти го покажа на демо АКО искаш.

Реално през АПИ-то вече НЕ МОЖЕ освен ако не си оторизиран от Фейса за целта. Но за да си оторизиран фейса искат да видят приложението и да преценят дали да те одобрят или не.

Ако искаш да използваш нещо подобно имаш няколко начина:
1) да се сдобиеш със API легално - което си е рисково
2) да се сдобиеш със API нелегално - което си е рисково
3) да използваш алтернативно пускане на съдържание - ммм? споменах ли риск някъде, и тук има риск!

Вече сам преценяваш кой подход искаш да използваш...
 
От: Публикуване във Facebook

Ако не държиш скрипта да е на твой хост, hootsuite.com e добро решение. :)
 
От: Публикуване във Facebook

uphero помолих чикиджий които помагат като те пращат да четеш в Гугъл да не ми пишат.
понякога човек като няма какво да каже и когато е тъп по добре да си мълчат щото изглеждат жалки.
Още по жалки изглеждат когато не могат да защитят мнението си с думи а единственото което могат да направят е да гласуват за теб с отрицателен вот.
Всички от форума се оплакват от такива отрепки. Мисля си че е добре да се появи вече администратора.
uphero ти си бил голям философ щом имаш над 5000 менния - много си велик.
Сигурно повечето са препратки към Гугъл и плюене на някой на който изобщо не му пука за теб.

Въпросът ми е ако някой не е разбрал - как може
Въпросът ми не е може ли защото може.
 
Последно редактирано:
От: Публикуване във Facebook

uphero хайде казвай ако изобщо имаш нещо за казване за да можем да продължим темата на спокойствие.
 
Re: От: Публикуване във Facebook

Ако АПИ-то вее не работи, ще ти трябва решение през браузер-а, робот, не пчп.
Аз пиша такива, но не е евтино решение.
Пиши ми на ЛС какво ти трябва ако искаш.
 

Горе