РЕГИСТРАЦИЯ НА ОНЛАЙН МАГАЗИНИ В НАП

Абе давайте ги тие линкове ВИДИМИ! Копни нещо - пейстни, положи ТРУД :) Нищо не видим.. после що не съм изкоментирвал, е кво да го изкоментирам кат сте го баннали по дефоулт :)
Или пък грешката да е У вашето телекомУникационно устройство в крайна сметка :D
 
Абе давайте ги тие линкове ВИДИМИ! Копни нещо - пейстни, положи ТРУД :) Нищо не видим.. после що не съм изкоментирвал, е кво да го изкоментирам кат сте го баннали по дефоулт :)
Или пък грешката да е У вашето телекомУникационно устройство в крайна сметка :D
Идеята е да видиш как са сбили информацията във Фейсбук поста. Малко трябва, за да се сетиш, че това което се пуска във фейса е някакво кратко съмари на цяла скучна и безсмислена статия. Ето да четеш, явно ти трябва висше, за да намериш линка:

 
Е знаех за номинацията, ама не знаех, че сам съм си блокирал фейса :D:D:D ;) (не всички сме аут оф блок на лайната отфейса, сеш ли се..)
 
Е знаех за номинацията, ама не знаех, че сам съм си блокирал фейса :D:D:D ;) (не всички сме аут оф блок на лайната отфейса, сеш ли се..)
Изпускаш много, там е купона. ;) Виж какви бонуси скоро ще си раздадат от НАП. Да се самокоронясаш така мазно на фона на това, че си гола вода. Харесва ми.
 
Иска ти се, яко ти се иска, АМА НЕЙСЕ, бонусите ЩЕ бъдат САМО ЗА ТЕБ :p:p:p
 
Ако някой си търси работа, да заповяда:


Експерти крипто се търсят. Те вече хората продадоха всичко, направих няколко трейда, тия сега си търсят експерти за това. :D И то какви експерти ще са за тия пари, не знам. :D
 

Горе