Работете от вкъщи правете телефонни продажби - ccicompany

Аз се задълбах, идеята е да работиш за тях и да продаваш разни услуги. Трябва да направиш 5 продажби или 20 часа седмично (едно от двете) пред компа. Плащат по 20$ на продажба и щом 5 е минималния лимит значи може и повече да искарате като брой продажби, а 5 на седмица си е 100$ седмично или 400$ месечно което хич не е малко.

Цялата врътка става със някакъв VoIP софтуер с който говориш с хората. Имат разбира се безплатно обучение, няма да те пуснат ей така да си говориш. Договорите и информацията е много дълга.

Мисля да се пробвам, ако не успея договора се анулира но трябва внимателно да четете договорите.

coolice, има една забележка.. не става въпрос за Английски, напротив. Точно на Български език трябва да говориш със Българи от чужбина. Това им е идеята, да покрият повече етнически групи зад океана.
 
Re: Работете от вкъщи правете телефонни продажби - ccicompan

miglen каза:
Компания предлагаща да работите за тях от вкъщи и да правите телефонни продажби, някой има ли опит или поне информация? Повече информация от google или от http://www.ccicompany.us/

мнението ми е че продажба по телефона не е удачна. Виж предпродажбена консултация да. Ама става кофти ако по телефона се продава. Само си представи че ти поръча червен слон. Обаче като му го доставят каже че е искал жълт. Върви доказвай че по телефона ти е казал червен. КАто ме питат мен може ли да поръчат по телефона отговора ми е готов: At this moment, you can order only via Internet. This helps us to keep a record of the order. We don’t accept mail, phone or fax orders.
 
това звучи доста интересно ... майками може да се занимава с това :D
 
значи ще ис лафим ние с някакви онлайн идиоти, ще им пробутваме някакви стоки(трябва ли да четем каква е всяка и т.н. или те само за поръчка ни търсят) и ще печелим ? и то това всичко на бг
хм...

а възможно ли е да се считат и изработените часове и продажбите или трябва да се избере едно от двете ?

които се е захванал нека сподели още, защото мисля да накарам леля ми и/или майка ми, а защо ли не и аз да пробвам
 
CrAzY-MaST каза:
значи ще ис лафим ние с някакви онлайн идиоти, ще им пробутваме някакви стоки(трябва ли да четем каква е всяка и т.н. или те само за поръчка ни търсят) и ще печелим ? и то това всичко на бг
хм...

а възможно ли е да се считат и изработените часове и продажбите или трябва да се избере едно от двете ?

които се е захванал нека сподели още, защото мисля да накарам леля ми и/или майка ми, а защо ли не и аз да пробвам

Това всичко, но не на бг :)
 
И как ще разберем на кой да звъннем ?

Или ни предоставят база данни с телефончета и звъним ?

Моля споделете ако някой е пробвал!
 

Горе