Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

tanipo

Well-Known Member
Имам останали по една бройка от някои модели гривни, пръстени, обеци, висулки от интересни метали като стомана, волфрам, титан. Тъй като единичните бройки само ми объркват системата, съм склонен да ги дам на доставна цена, а именно от 1 до 5 долара според вида материал и вида бижу. Имайте предвид, че до такива цени имате достъп само ако купувате големи количества. Отделно транспорта и митницата не ги слагам. Идеално за някой със стартиращ е-магазин или някой който иска да си пробва късмета в сайтовете за обяви. Сами може да си направите проучването кое как върви. Пращам снимки на мейл на сериозни колеги.
 
От: Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

Здравей.Може ли ЛС със мейла,на който можем да се свържем?
 
От: Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

Подготвил съм файловете, сериозни колеги да пращат запитвания.
 
От: Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

Прати и на мен , колега!
 
От: Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

Здравей, аз имам сериозен интерес да прегледам стоката, която се продава.

Имейл [email protected]
Поздрави!
 
От: Разпродавам единични бройки бижута от стомата, титан, волфрам на доставни цени

Здрвей колега, бих се радвал, ако ми пратиш и на мене е-майл с брошури и оферти. Мерси Предварително!
е-майл: [email protected]
 

Горе