Разширяване на рекламите от Google

sashun

Member
Понеже в сата ми се въртят 7-8 реклами от Google, някой може ли да ми каже как да направя да се въртят повече

мерси
 
сайтът ми е за спортни прогнози. има БГ част, правя и английска част с en. пред домейна , после ще ги обединия към 1 вия линк.


та: в англиската част има реклами свързани точно с тематиката на сайта ми, докато в БГ часта има "тирове и самосвали" и се въртят 7-8 реклами.
от какво зависи кой реклами ще ти се пускат на сайта ми е въпросът и как да увелича разнобразието.

мерси

поздрави,
сашо
 
адсенс бота минава през сайта и и след това алгоритмично се избират реклами като няма подходящи слага какви да е тези за строителството маи са най много в бг а за спортни пробнози на бг явно няма подходящи реклами засега:) Не можеш да направиш почти нищо освен да изчакаш малко или да развиваш англииксата версия и да си направиш още сайтчета за бг/ чужбна на същата или друга тематика :)
 
марси за бързия отговор


искам да питам още нещо:
ако си направя сайта с анг. меню, но част от статиите са на бг. ще се показват ли анг. реклами???

мерси
 
sashun каза:
марси за бързия отговор


искам да питам още нещо:
ако си направя сайта с анг. меню, но част от статиите са на бг. ще се показват ли анг. реклами???

мерси

и какъв е смисъла от това ?
бг сайт-бг реклами-кликове
бг сайт-ен меню-ен реклами-по-малко кликове/да не казвам изобщо... зависи от сайта все пак де/
 

Горе