Регистрация в enom

asensp

New Member
Опитах се да си направя регистрация в еном като реселър. Ясен ми е проблема с блеклистнатите ip-та и изпълних всичките им изисквания, изпратих всички необходими документи и писах на съпорта им да сложат ip -то на web сървъра ми в whitelist-a. Следва гробна тишина втори месец. Тикета към съпорта стои отворен и никой не желае да влезе в контакт с мен. Заставаме пред тях с име на фирма, която има регистрирана автономна система от ip-та и с името на доставчика, който ни ги предоставя и въпреки това, не желаят да ни вземат парите. Нали при тях стои депозит като някаква гаранция. Реших си проблема, като се регистрирах безпроблемно в resellerclub, дори не ми искаха документ за самоличност (за разлика от еном), но все пак в мен остана едно любопитство защо не искат да продават дори и на сериозни фирми, които нямат интерес да им се злоупотребява с името. Ако приемем, че е имало много фалшиви регистрации от Източна Европа, защо не работят за решаването на проблема, а генерално ни изтриват от картата на света?
 

Горе