Реклама в новинарски сайт

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагам реклама в новинарски сайт. А ето и условията на офертата:

Позиции за банерите:

1. Изречение/банер под заглавието на статиите, видим във всяка статия – банера е с размери около 468х60 – 30лв.

2. Изречение/банер под статията, видим във всяка статия – банера е с размери около 468х60 – 30лв.

3. 2 рекламни банера под статията, видими във всяка статия – банера е с размери 300х250 – 30лв. за 1 банер. Има възможност да се наемат двете места и да се обединят в един голям банер с ориентировъчни размери: 600х250 – тогава цената ще бъде 60 лв.

4. Банер, който е разположен едновременно над и под слайдера на началната страница (а може и по избор само на една от двете позиции) – банер или рекламно изречение, видими само на началната страница – банера е с максимални размери 468х60 – 30лв.

5. Под анонсите на началната страница – 2 реклами, видими само на началната страница – 300х250 – 25лв. Има възможност да се наемат двете места и да се обединят в един голям банер с ориентировъчни размери: 600х250 – тогава цената ще бъде 50 лв.

6. Банер във футъра, видим навсякъде. Ориентировъчни размери: 468х60, 728х90, 980x90 – 25лв.

7. Банер в главата, видим в целия сайт, ориентировъчни размери 468х60 – 30лв.

8. Банер под менюто на сайта, видим в целия сайт. Ориентировъчни размери: 468х60, 728х90 – 30лв.

9. Банер в десния сайтбар, видим в целия сайт. Разположение – най-отгоре. Тук могат да се сложат неограничено количество банери, но аз ще ги огранича само до 2 банера, за да има ефект от рекламата. Максимални размери: 300х250 – 30лв.

10. Банер в десния сайтбар, видим в целия сайт. Разположение – най-долу, ще бъде разположен след анонсите и ще бъде последен банер. Тук също могат да се сложат неограничено количество банери, но аз ще ги огранича само до 2 или 3 банера, за да не се претрупва сайта с реклама. Максимални размери: 300х250 – 20лв.

Време: Цените за реклама са за период от 1 месец.

Промоция: Възползвайте се от промоционалните пакети към офертите, които са валидни за всички.
А ето и условията за промоционалните пакети:

Цена: Към цената на банерите се прибавя 15 лв., т.е. ако цената е 30 лв. с промоцията ще бъде 45 лв., ако изберете банери с цена 25 лв., крайната цена ще бъде 40 лв.

Съдържание: Към банерите ще се възползвате от една безплатна статия, написана от нашия екип. Уловията за безплатната статия са стандартни: максимална дължина 500 думи, 1 изходящ линк, снимка.
Също така за времето на рекламата получавате рекламни връзки в десния сайтбар, в каре със заглавие: “Интересни сайтове” видими в целия сайт. Условието е: една рекламна връзка на един закупен банер.

Специална оферта: Може да наемете всички рекламни карета в сайта. В такъв случай вие решавате на кои места, в какво количество и за какво време да бъдат разположени банерите. Също така получавате възможност до 10 рекламни връзки в каре със заглавие: “Интересни сайтове” и 3 безплатни статии. Цената на тази оферта е 250 лв. за 1 месец.

Плащане: Пейпал, Банков път, Еконт
 
Последно редактирано:
От: Реклама в новинарски сайт

Абе странник, четох, четох, ама за какъв период са тези цени, аджеба?
 
От: Реклама в новинарски сайт

Стандарния период - за 1 месец!
 
От: Реклама в новинарски сайт

Благодаря за информацията. Редно е да се опише.

Спокойна вечер.
 
От: Реклама в новинарски сайт

Пропуснал съм, ще го поправя, благодаря за помощта.
 
От: Реклама в новинарски сайт

Позиция №8 вече е заета. Остава да се възползвате от останалите свободни позиции!
 
От: Реклама в новинарски сайт

Айде, разузнавачите се появиха. Първо искат да разберат кой е сайта, а след това "учтиво" ме уведомяват:

"Благодаря, засега не проявявам интерес."
:lol: Идиоти. Сигурно си мислят, че пасем трева... .

Ей за това не съм написал кой е сайта - не че крия нещо, просто ми е любопитно и си правя списък с "разузнавачите".

Сериозните хора си личат и им благодаря за доверието и съвместната работа!
 
От: От: Реклама в новинарски сайт

Айде, разузнавачите се появиха. Първо искат да разберат кой е сайта, а след това "учтиво" ме уведомяват:

:lol: Идиоти. Сигурно си мислят, че пасем трева... .

Ей за това не съм написал кой е сайта - не че крия нещо, просто ми е любопитно и си правя списък с "разузнавачите".

Сериозните хора си личат и им благодаря за доверието и съвместната работа!
Нека хората да знаят, че това съм аз. Отговорих ти от любезност, нали като искам някаква информация е най-нормално след това да отговоря? Съвсем сте се шашнали за разузнавачи и тн, както ти писах на ЛС, преди да видя темата - разузнавачи на какво и кого?
Истината е, че просто прецених, че страницата не е подходяща за моята реклама, очаквах да е друг тип новинарски сайт.
 
От: От: Реклама в новинарски сайт

Нека хората да знаят, че това съм аз. Отговорих ти от любезност, нали като искам някаква информация е най-нормално след това да отговоря? Съвсем сте се шашнали за разузнавачи и тн, както ти писах на ЛС, преди да видя темата - разузнавачи на какво и кого?
Истината е, че просто прецених, че страницата не е подходяща за моята реклама, очаквах да е друг тип новинарски сайт.

Айде, повярвах ти. Говориш смешки. Очаквал бил той да е друг тип новинарски сайт.:cry: И моля те, кажи ми колко типа новинарски сайтове знаеш? Защото аз знам само един! И предлагам качество! Айде, разкарай се, отивай при "жълтите сайтове", може би те ще са от типа "новинарски сайтове", които ще ти харесат!
 
От: Реклама в новинарски сайт

facepalm.gif

Чак ме е яд на мен си, че досега съм имал що годе нормално мнение за теб
 
От: Реклама в новинарски сайт

Чак ме е яд на мен си, че досега съм имал що годе нормално мнение за теб

Половинчати работи не ми харесват. Или харесваш или не.


Очаквам сериозни предложения, а не "разузнавачи", които пишат само за да разберат кой е сайта, и после "учтиво" да откажат, защото това не бил техния тип "новинарски сайт"!
 
От: Реклама в новинарски сайт

Офертата е валидна и може да се възползвате от направените предложения. Цените са нови, по-високи и са актуализирани в първото мнение.
Имайте предвид, че цените на рекламата няма да бъдат намалявани, а напротив - ще продължат да бъдат увеличавани. За това сега е момента да се възползвате от предложенията.

Обърнете внимание и на промоционалната оферта, при която за една поръчка получавате 3 в 1: Банер, рекламна връзка и безплатна статия!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе