Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Правя си 1 любителско спортно сайтче, и мисля да сложа малко адсенс(съдържанието на сайта е 100% уникално).
Ще му слагам някакви бет365 реклами и т.н(от този стил)

Може ли да се комбинира с адсенс? Дали е против правилата?

Поздрави,
Симеон
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Забранено е защото го водят gamble. Bet365 пък още не са си взели лиценз за бг и не дават банерите да им седят в бг сайтове.
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Забранено е защото го водят gamble. Bet365 пък още не са си взели лиценз за бг и не дават банерите да им седят в бг сайтове.
Лошо.. Добре.. а някъде има ли списък, кои са удобрените от закона сайтове за залози?

И какво бихте ме съветвали..? Адсенс? или някакъв сайт за залози като монетизация?
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Може да видиш лицензираните букита в първия файл, който се намира тук: http://www.dkh.minfin.bg/bg/page/439
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Да, betfair наскоро си получиха лиценза. Интересът е голям и мисля, че сега е момента те да се рекламират. Bet365 са букмейкърът, във който най-много българи имат регистрация. Промотирането му едва ли би донесло успех, какъвто при някой друг не толкова известен букмейкър. Да не забравяме и, че betfair за момента, са единствената БОРСА налична за българи. Който има сайт за залагания може да наблегне и на това.
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

За betfair не знаех, радвам се че започнаха да ги вземат тези прословути лицензи... зачудих се защо ми изпратиха писмо, че възстановяват афилиейт програмата си.

В момента ако си решил да рекламираш по-популярните букмейкъри е малко сложно.. постоянно забраняват сайтовете им и от време на време трябва да сменяш афф линка към друг мирър. Иначе е много по добър вариант, от колкото да сложиш adsense или нещо дргуго на клик.
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

За betfair не знаех, радвам се че започнаха да ги вземат тези прословути лицензи... зачудих се защо ми изпратиха писмо, че възстановяват афилиейт програмата си.

В момента ако си решил да рекламираш по-популярните букмейкъри е малко сложно.. постоянно забраняват сайтовете им и от време на време трябва да сменяш афф линка към друг мирър. Иначе е много по добър вариант, от колкото да сложиш adsense или нещо дргуго на клик.
До колкото знам, се печели цял живот от тях..
Демек, ако намеря 10 сериозни играча, колко може да се печели на месец?
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Взимаш процент от загубите им. Ако са на печалба ти ще вземеш 0. в бет даже се прехвърля негативната статистика - демек с - колко си и после трябва да избиваш. В бетфеър няма негативно прехвърляне при печалби на хората под теб.
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Различно е на всякъде.. някои са на 3 месеца други на 1 година. Поразрови се из афф сайтовете им. Някъде дори не пишат нищо, трябва да се свържеш със съпорта им.

Можеш и много да печелиш, може и нищо. Зависи от посещения, кой се регистрира и какво играе :)
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Не печелиш ли цял живот от афилиейта ти ? Аз така бях чел някъде, но не помня в кой сайт точно ?
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Не печелиш ли цял живот от афилиейта ти ? Аз така бях чел някъде, но не помня в кой сайт точно ?

Да печелиш цял живот по 35% от загубите а през първите 3 месеца взимаш 60% от загубите
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Да печелиш цял живот по 35% от загубите а през първите 3 месеца взимаш 60% от загубите
Това звучи супер, обаче никой не ме удобрява.. ? Някакви идей, или някой има ли сайт спортен, с който да кандидатства и да го приемат?
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Почнах да ги промотирам.. 500к импреси.. 800 клика = 4 регистрации ? Seriously? :lol: (за няколко дни говоря)

Нормално ли е? И до колко време почват да вкарват пари като цяло ? И заслужава ли си като цяло хамалогията.. дали се печели добре, ако имаш 10тина пича, които да се регнат и да губят ?
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Аз имам 15 регистрирани и вече месец и нещо нищо не са заложили .. просто платформата явно е прекалено сложна за българите
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Имат малко по сложна система , карат де и да снимаш лична карта като се стигне до теглене. Отделна залагането е по различно защото е борса. Има си + и минуси. Освен това доста хора които се регистрират просто не залагат защото имат проблем с депозирането примерно и се отказват.
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

Имат малко по сложна система , карат де и да снимаш лична карта като се стигне до теглене. Отделна залагането е по различно защото е борса. Има си + и минуси. Освен това доста хора които се регистрират просто не залагат защото имат проблем с депозирането примерно и се отказват.
Тва май е бая кофти.. Дано да се навъдят някви дето залагат, щото до тук съм налял ... и 0 възвръщаемост.. а тва не ме кефи мн мн :lol:
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

HI. Newbie тук. Какви са примерни позициите, които са добри, моля, ако мога да попитам?
smile4.png
 
От: Реклама с футболни залози и Adsens (възможно ли е?)

в бет даже се прехвърля негативната статистика - демек с - колко си и после трябва да избиваш

това беше преди години . Сега не е така.
По-темата не можеш да имаш adsence и affiliate (директна връзка към gambling сайт) Аз имах преди 4 години и двете, разбира се само няколко месеца и след 3 години като обжалвах резултата е все същият без adsence. :)
 

Горе