Рекламния ми профил в FB e блокиран. Алтернативен начин да си таргетирам рекламата ?

lowriderzzz

Well-Known Member
Здравейте ! Онзи ден завърших нова книга и я пуснах за продажба в сайта ми ( www.savetizasreshti.com ). В момента всичките ми посещения идват от google organic search, но бях решил да направя една "мащабна" кампания и по FB.

Преди около 2 години бях пускал сайта там и имах доста реклами, които бях създал и имаше добри резултати, защото бях таргетирам лмного добре потенциалните си клиенти ( men , 20 - 35 age , single , interested in women ).

Онзи ден обаче, когато реших пак да стартирам кампанията по ФБ, когато започнах да се бърникам да си дооправя рекламките (снимки, текст, едно друго) след малко FB ме препрати на страница с това съобщение:

Ad Manager Error

Your ads account has recently been flagged because of unusual activity. For security reasons, any ads you're running will be paused until you can confirm your account information by contacting Facebook.

Click here to return to the Ads Manager


и не ми дава да си вляза повече в advertising manager-a. Изпатих им 3 пъти по формата за контакт данни за да се проверят, че съм аз, но още нямам отговор. Надявам се скоро да оправят нещатата.

Както и да е... въпроса ми е, ако може да ми предложите по какъв друг най-удобен начин мога да таргетирам нишата си. ( мъже /българи или които разбират български / между 20 и 35 години, не ангажирани. )

Сега се мъча с Google adwords (другата ми тема от по рано) , гледах и по сайтовете за запознанства но там всичко е с банер реклами с предварително плащане, а аз за сега предпочитам CPC метод.


По ФБ преди 2 години като си спомня бях дистигнал сигурно по малко от половината от хората , които бях таргетирал. Сега исках да "запълня пазара" така да се каже. От google organic seach пак има трафик ама е лека по лека едва пъпли.


Малко брейн сторминг и идеи ..


Мерси: Иво
 

Горе