Рекламни мрежи за БГ ?

От: От: От: Рекламни мрежи за БГ ?

Страшен метод за вдигане на мотивацията, не ти ли се стори нередно?

В1- Няколко работни дена.
В2 - За български сайт, български хттоопл. Никой няма да ти цъка на рекламите, даже и да ти пуснат енг реклами.


От Google ме баннаха когато тепърва навлизах в интернет пространството.
Тогава си цъках на рекламите, за да си "вдигна" мотивацията по някакъв начин.

А и гоогле са с някви супер измислени правила, и си правят каквото си искат.
Верно дават парички, ама на цената на какво?
Да ми треперят мартинките, докато си взема паричките, и да съм под напрежение дали ще ми платят или не.

No Thanks.

П.С. Колко време горе долу е нужно да те одобрят Httpool-а ?
П.С.2. Ако се използва English Хттпоол, печалбите няма ли да са по-високи? Или това няма как да стане :) (Говоря за БГ сайт с English Реклами?)
 
От: От: От: От: Рекламни мрежи за БГ ?

Страшен метод за вдигане на мотивацията, не ти ли се стори нередно?

В1- Няколко работни дена.
В2 - За български сайт, български хттоопл. Никой няма да ти цъка на рекламите, даже и да ти пуснат енг реклами.
Моля те не ми говори за кодекса на честността.
МНОГО хора искат да искарат пари от интернет, по ЕДИН или ДРУГ начин.
Аз тогава НЕ РАЗБИРАХ НИЩО. Направих си сайт за вицове. Беше ми първият сайт, бях адски щастлив, но никой не ми цъкаше на рекламите. И реших да се "самонадъхам" като си цъкна няколко пъти на рекламите.
Свършил е света ? Рекламите които цъкнах, бяха интересни, дори ми помогнаха.(Тогава започвах да се орентирвам към игричките)

Моля те човек, НЕДЕЙ говори такива неща, защото много добре знаеш, че ако си си скъсал гъза да бачкаш и насреща няма никой, ще ти падне цялата мотивация и ще отиде на кънда-мънда в дивия.
Всеки е почнал от някъде. Осъзнах си грешките тогава, няма да се повторят(макар, че вече е късно).. ;)

По темата:
Супер значи ще очаквам скоро време да ме удобрят(дано) ;)

Някой да има някакви впечатления от афилиейт програмите на футболите? Търся нещо доживотно такова.. дето 1 път имаш ли клиент цял живот гъчиш стотинки от него.
Или бет365 е най-добре ? Някой с повечко опит да сподели? :)

Мерси!
 
От: От: От: От: Рекламни мрежи за БГ ?

Моля те човек, НЕДЕЙ говори такива неща, защото много добре знаеш, че ако си си скъсал гъза да бачкаш и насреща няма никой, ще ти падне цялата мотивация и ще отиде на кънда-мънда в дивия.


Мерси!

Да знам, нямаш представа колко знам... ЧЕТИ ТУКА.

Света не е свършил, но си си хлопнал врата, която можеше да ти даде основа за по нататъшно развитие. Не да си губиш времето да търсиш начини за монетизация, а да се съсредоточиш в увеличаването на трафика и от там на доходите.
 
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Всъщност не е късно да си поправиш грешките :) правиш си нов акаунт :) и този път без мотивация :) а хттпоол и етаргет са гавра със всеки които иска да изкарва пари от сайта си.За сайта от предната страница с 1000 лева на месец - естествено 4е парите са много и много от тук пишещите си мечтаем за такива суми на месец от сайт , но ако беше гоогле да не казвам голяма дума ама приходите щяха да са по 5....
 
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Всъщност е относително дали ще изкара 5 пъти по толкова приходи, но определено щяха да бъдат повече. Обаче приходът наистина е добър, особено за един банер :)

Симеоне,
написах ти го в една от другите теми, които пусна. Регистрирай някой от родителите си и този път не прави глупости. Невежеството и незнанието не може да е оправдание, когато става въпрос за пари. Щом не си се поинтересувал за правилата на рекламната мрежа, проблемът си е твой и сега вместо да изкарваш парички, търсиш алтернативи. А такива няма, особено за сайтове с малък трафик.

Като си късаш гъза да бачкаш и отсреща няма никой, значи копаш в погрешна посока. На теб проблемът ти е, че се мислиш за много компетентен. Само един пример - когато преди месеци ти предложих да направим бартер (услуга за услуга), ти ми говореше, че българските сайтове били ташак и не те интересувало. Аз тогава ти казах, че не е така и всичко зависи от тебе. Ето виж колегата е добър пример за това, как могат да се изкарат пари от български сайт, стига да знаеш какво правиш. Сега си купуваш същата тая услуга и работиш български сайтове. Нещо, което можеше да ти излезе безплатно, щото така ми беше кеф - сега ти струва пари, а за опита и съветите, които щеше да получиш, да не говорим. Затова колегата ти пише с такъв тон в някои от мненията си, просто много философстваш, а ти е рано за това. Затова пак ти казвам, регвай един акаунт на името на майка си и не се занимавай с българските мрежи.
 
Последно редактирано:
От: От: Рекламни мрежи за БГ ?

Всъщност е относително дали ще изкара 5 пъти по толкова приходи, но определено щяха да бъдат повече. Обаче приходът наистина е добър, особено за един банер :)

Симеоне,
написах ти го в една от другите теми, които пусна. Регистрирай някой от родителите си и този път не прави глупости. Невежеството и незнанието не може да е оправдание, когато става въпрос за пари. Щом не си се поинтересувал за правилата на рекламната мрежа, проблемът си е твой и сега вместо да изкарваш парички, търсиш алтернативи. А такива няма, особено за сайтове с малък трафик.

Като си късаш гъза да бачкаш и отсреща няма никой, значи копаш в погрешна посока. На теб проблемът ти е, че се мислиш за много компетентен. Само един пример - когато преди месеци ти предложих да направим бартер (услуга за услуга), ти ми говореше, че българските сайтове били ташак и не те интересувало. Аз тогава ти казах, че не е така и всичко зависи от тебе. Ето виж колегата е добър пример за това, как могат да се изкарат пари от български сайт, стига да знаеш какво правиш. Сега си купуваш същата тая услуга и работиш български сайтове. Нещо, което можеше да ти излезе безплатно, щото така ми беше кеф - сега ти струва пари, а за опита и съветите, които щеше да получиш, да не говорим. Затова колегата ти пише с такъв тон в някои от мненията си, просто много философстваш, а ти е рано за това. Затова пак ти казвам, регвай един акаунт на името на майка си и не се занимавай с българските мрежи.
Ако се през същото IP, с на майка ми данните, ще е проблем ли?

Българските ниши, не са чак толкова трудни за пробиване(според мое наблюдение, като разбира се всичко това е СУПЕР ОТНОСИТЕЛНО), но монетизацията е слаба..

П.С. Регнах се в Хтпоол.. няма никой братче.. 1 седмица си чаааакам.. и си чааакааам..
еТаргет г/д стават.. ама..
slabo.jpg

Доста слабичко ми се вижда.. Или може би съм се объркал не знам..
 
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Пак си нацелил скъпи реклами, но имай предвид, че това не са чистите пари, които ще вземеш, щото има и данъци. За ip-то, смени го. Сложи си adblocker и не си прави импресии, да не говорим за кликове. Монетизацията на която и да е ниша е слаба, ако нямаш трафик.
 
От: От: Рекламни мрежи за БГ ?

Ако се през същото IP, с на майка ми данните, ще е проблем ли?

Българските ниши, не са чак толкова трудни за пробиване(според мое наблюдение, като разбира се всичко това е СУПЕР ОТНОСИТЕЛНО), но монетизацията е слаба..

П.С. Регнах се в Хтпоол.. няма никой братче.. 1 седмица си чаааакам.. и си чааакааам..
еТаргет г/д стават.. ама..
slabo.jpg

Доста слабичко ми се вижда.. Или може би съм се объркал не знам..

Тия етаргет са много прости.
 
Последно редактирано:
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Който използва еТаргет, нека да пробва с In-page roller рекламата :wink: ще остане доволeн 8)
 
Последно редактирано:
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Ъп..
Някой знае ли някаква алтернативни реклами, които може да заменят хттпоол.. защото вечер хттпоол, нямат реклами.. и се бели каренца виждам..
Да има нещо, което просто да се сложи за алтернативни..

Имаше някви чуждестранни реклами, които пускат Български реклами..
Някой знае ли повече за такива..

Без етаргет моля :)
 
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Ъп..
Някой знае ли някаква алтернативни реклами, които може да заменят хттпоол.. защото вечер хттпоол, нямат реклами.. и се бели каренца виждам..
Да има нещо, което просто да се сложи за алтернативни..

Имаше някви чуждестранни реклами, които пускат Български реклами..
Някой знае ли повече за такива..

Без етаргет моля :)
Пробвай с Easyads
 
От: Рекламни мрежи за БГ ?

Тея не пишат много много :lol:
.. хич ги няма нещо.. :d
Пиши им от контактната форма моя сайт така го одобриха. Въпреки, че не ми позволяват да слагам банер реклами.
 

Горе