Рекламни мрежи

eshk0

Member
Здравейте,
може ли да споделите няколко рекламни мрежи, които дават реклама на български сайт?
Ползвам етаргет но нямат реклами в момента, easyads не дават реклами, ако има подобни дето да плащат на клик или пък на регистрация, ипмресии :wink:
 
От: Рекламни мрежи

Ами няма да има реклами, като почти никой не рекламира. Положението в БГ е много зле в момента.
 
От: Рекламни мрежи

Ами няма да има реклами, като почти никой не рекламира. Положението в БГ е много зле в момента.
много добре казано, имаш репче от мен. :)

а мйте предложения биха били:

* рекланата PPC мрежа на dr.bg - доста несполучливо, но може да се нагласи добре за някоя друга кампания. може да се пробва тънко.
* AdPower на Инвестора - не знам как е там, даже и мнения не съм засичал за тази мрежа.
* httpool.bg - нещо, което доста сайтове публикуват, като партньорски, но като цяло не знам и там как е.
* NetInfo - ако си забелязал рекламките от типа "плащане за клик" , често засичани са по vbox7
* Yahoo PPC - малко популярно е и не знам какъв ефект биха имали.
* Bing PPC - същото е като Yahoo, но не съм сигурен дали имат за БГ. като цяло и тук ще е малко трафика.
* Google AdWords - най-доброто, което мога да ти предложа. има и доволни и недоволни, което означава, че е строго индивидуално за всеки.

в този ред на мисли искам да кажа, че Bing & Yahoo трябва да обърнат малко внимание на пазарния си дял тук. срамота е Google да ги мачка на всеки пазар. все пак претендират да си от топ играчите с уеб базираните си проекти. да се вземат в ръце и да започнат да инвестират в това. ако мислят да разчитат на всеобща слава и един мизерен браузър - IE, то това което предлагат като PPC е обречено.
 

Горе