Рекорд ли е качването на осем кучета наведнъж върху кучка.ком?

Аз искам да ви задам един много важен въпрос. Както знаете аз съм Магаре "Дървен Философ" и съм завършил Сунгурларската Ака...демия на Нааканите и съм вашията обичан Гъзосер Курлапаев. Трябва да ви призная, че когато започнах дасе занимавам със сайта Кучка.ком не очаквах такъв грандиозен успех.

Аз си знам, че моята кучка е кучка, защото често съм си играл с нея (ако разбирате гносеологическото значение на презумпцията) а и сме се забавлявали заедно с нея и няколко мои приятели. Един ден обаче отивам аз на двора и що да видя -

ОСЕМ КУЧЕТА ВЪРХУ МОЯТА КУЧКА НАВЕДНЪЖ

а тя цвили и скимти от удоволсвие и алчно върти очи за още. Знам аз, че съм създал нещо уникално разработвайки тая кучка (вижте пак гнУсеологичестото значение) обаче можех ли да предположа, че могат за толкова кратък период върху нея да се възкачат, осем здрави улични песа.

Та моя въпрос към всички професонални кинолози е СМЯТАТЕ ЛИ ЧЕ Е РЕКОРД ВЪЗКАЧВАНЕТО НА ОСЕМ ПОМИЯРА ВЪРХУ МОЯТА КУЧКА.КОМ НАВЕДНЪЖ?

Не се стеснявайте елате в кучка.ком и няма да ви остане нищо тясно.

Гъзосер Курлапаев - Магаре "Дървен философ" завършил Сунгурларската Ака...демия на Нааканите
 

Горе