Сайта ми е баннат ?

Viko

Well-Known Member
Сутринта в пощата имах 10-тина мейла. че сайта ми е одобрен в различни директории и реших да вляза в гугъл да проверя колко линка има към мен, но какво да видя .. сайта ми е го няма в резултатите И сега се чудя защо ? Да не би заради това че в последните 5-6 дни бях одобрен в доста директории или нещо заради линк размяната ? :cry: И колко време смятате че ще е така ?
 
ами незнам не съм тствал още си изработваме новата версия на сайта ..... има нещо в кода на шибания темплеит което Г разпознава като част от ГБ и има проблем с други темплеитиняма а двете фирми имат някакви търкания според това което съм чул и чакаме да ги разрешът :(


пп както бях споменал само 30 % от трафика ни идваше от гугъл можш да си оптимизираш с този темплеит за яхо и мсн от там също идват продажби само че по малко
 
абе като сложиш друг темплейт и просто си го коригираш ... може да смениш
<meta name="author" content="GENBUCKS">
<meta name="generator" content="GENBUCKS"> ако има такива на нещо друго аз си мисля че по мета таговите които съдържат GenBucks тях не ги индексира пробвай :)
 
нашият е напълно преработен даже картинките се казват по различен начин и неиска да го върне :x :x :x Сега ще правим меиджър редизаин от нулата.... затова сме поретоварени
 

Горе