Предлагам: Сайт визитка от 100 лева

karlson

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ако имате дейност, която желаете да популяризирате в Интернет може да се възползвате от това изгодно предложение. Поръчайте при мен сайт визитка на цена от 100 лв. Сайта ще бъде изработен професионално и в кратък срок. Ще е адаптивен и ще се отваря бързо и красиво, както на компютър така и на мобилен телефон. За 100 лв. вие получавате напълно функционален и работещ сайт визитка с до 5-6 страници в него, блог със неограничено количество статии, коментари. След като получите сайта ще имате пълен контрол над него, но ако имате проблем винаги може да ми пишете за да помогна за решаването му.
 
Пиши, че е без хост и домейн. Че само за тях ще идат 100+ лв
Разбира се, това са парите за трудът ми. Хостинг и домейн могат да се закупят отделно за около 50-сетина лева. Мога да препоръчам добър хостинг и домейн на разумна цена ако нямате.
 
Ако желаете wordpress - разбира се. Може и Joomla!, Drupal или друг CMS. Пишите на лично, какви точно изисквания иммате за да изберем най-подходящата CMS за вас.
 
Ама за тея 100 лв, няма да ми слагаш нулната тема нали?
И ако може след това и лиценза за темата... все пак ще съм дал пари :)
 
Може да се свържете с мен с лично съобщение, ако имате конкретни въпроси.
 
И както пише в заглавието " Сайт визитка от 100 лева" - цената започва от 100 лева.
Може да стигне и няколко пъти по 100...
Така, че да не реве някой, ако не е прочел правилно :)
 

Горе