Сайт за безплатни обяви

ggushterov

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам сайт за безплатни обяви

Домейн Име | URL - www.podium.bg
Дата на Регистрация / Дата на изтичане - 12.05.2014/12.05.2015
Уникални Посетители за Месец - 06.2014 - 509 уникални посещения 07.2014 - 72 уникални посещения ( http://www.tyxo.bg/d/158814/monthly )
Импресии на Месец: 06.2014 - 1054 импресии 07.2014 - 117 импресии
Регистрирани Потребители - 19 потребители
Уникално Съдържание - Към сайта има блог със 100% уникално съдържание. Всички статии са писани от няколко колежки от форума
Система - Oxy Classifieds + Word Press
Приходи - Няма за момента
Приблизителна Цена - 588лв
Ако на някой му се вижда висока цената обяснявам се веднага :)
300лв Oxy-то + 68лв WordPress темата + 60лв домейна + 160лв Live Chat към Oxy-то
Рекламата на сайта, включването в директориите, съдържанието на блога и всичко останало остава е така подарък.

За контакти тук на лично.
 
От: Сайт за безплатни обяви

Имах много идей за сайта. Аз за това и налях 2-3К за реклама ама нямам време да му обръщам внимание. Опитвам се да си върна парите които съм дал за самият сайт. Скрипта си има към него всякакви варианти за плащане на обявите включително и със СМС. Всичко е инсталирано и трябва само да се активира. В момента съм активирал само СМС плащанията. Ако някой не е работил със Oxy - http://www.oxyclassifieds.com/demo.html
Към сайта върви и FB страница със 6555 фена.
п.п. Даже е сега като отворих за демото и видях, че съм дал 360лв за скрипта а не 300лв :)

а някаква печалба имаш ли от този саит?

Приходи - Няма за момента ;)
 
От: Сайт за безплатни обяви

Имах много идей за сайта. Аз за това и налях 2-3К за реклама ама нямам време да му обръщам внимание. Опитвам се да си върна парите които съм дал за самият сайт. Скрипта си има към него всякакви варианти за плащане на обявите включително и със СМС. Всичко е инсталирано и трябва само да се активира. В момента съм активирал само СМС плащанията. Ако някой не е работил със Oxy - http://www.oxyclassifieds.com/demo.html
Към сайта върви и FB страница със 6555 фена.
п.п. Даже е сега като отворих за демото и видях, че съм дал 360лв за скрипта а не 300лв :)



Приходи - Няма за момента ;)

кофти брат да си на червено,но според мен ня трябва да се хвърляш на скъпото:beer:
 
Re: От: Сайт за безплатни обяви

Имах много идей за сайта. Аз за това и налях 2-3К за реклама


2-3 к за реклама на празен сайт?
 
От: Сайт за безплатни обяви

Аве шо са излагате, това наливане на трихилки можеше даго спестиш и шеше дае подобре за тебе,,, сега тотално са разочаровах от възможностите на сайта :lol:
 
От: Re: От: Сайт за безплатни обяви

2-3 к за реклама на празен сайт?

Ми ако не го рекламирам ще си остане празен :)
Тези 2-3К отидоха за линк билдинг, добавяне в директории, добавяне за статии и линкове по други сайтове, adwise реклама, adsense реклама, FB реклама и т.н.
Според Google има 9282 линка към сайта и са индексирани 6491 URLs
Мога да продам и само скрипта ако някой има желание.
Скрипта + Live Chat плъгина към него съм платил 520лв и ще го дам за 420лв ако някой има желание да го вземе.
 
От: Сайт за безплатни обяви

Е то ако напишеш и podium bg сайта излиза на 2ро място :lol:
Ного добре ама няма го купя само шото неискам та набутвам,,, сепак сидал трихилки пък гопродаваш за 588,00,,, съвестно мий
 
От: Сайт за безплатни обяви

Ного добре ама няма го купя само шото неискам та набутвам,,, сепак сидал трихилки пък гопродаваш за 588,00,,, съвестно мий

Благодаря колега! Много си мил! :roll: :beer:
 

Горе