Продава се: Сайт за колективно пазаруване

От: Сайт за колективно пазаруване

Здравейте, имам интерес към сайта. Ако може малко повече информация на лични за статистиката и кой е сайта всъщност? Както и каква би била цената с Фейсбук страницата?
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Здравейте, имам интерес към сайта. Ако може малко повече информация на лични за статистиката и кой е сайта всъщност? Както и каква би била цената с Фейсбук страницата?

Писах на ЛС
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Здравейте, може ли повече инфо.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Здравейте , прододен ли е сайта.
Може ли малко повече информация.
Мерси !
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Моля само за сериозни запитвания. Тези, които събират брой мнения - да ги събират другаде ;)
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Прати ми цена и кой е сайта и каква е причината за която го продаваш
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Моля прати ми линк към сайта както и името на фирмата която върви със сайта.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

И за мен ако може информация. По колко за посещения има на ден?
 
От: Сайт за колективно пазаруване

И за мен ако може информация. По колко за посещения има на ден?
В момента няма никакви посещения и не функционира, защото никой не се занимава с него
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Привет,

Съвсем сериозно отправям оферта от 100 лева...., ако проявиш интерес в бъдеще, можеш да ми пишеш. За нещо, което неработи и няма трафик и съответно няма приходи, а само бъдещи разходи поне 6 месеца, повече от 100 лева небих дал.

Поста ми е сериозен и нямам за цел да се заяждам или да пиша безцелно...., просто това е реалността.

Ако в близките 4-5 месеца не го продадеш и си съгласен на тази цена, можеш да напишеш едно ЛС.
 
От: Сайт за колективно пазаруване

rradev - това, че сайта не работи, не означава, че няма стойност. Офертата ти е подигравка, но те разбирам добре - искаш да дадеш колкото се може по-малко пари за нещо, което си струва, пък разбира се, най-добре собственика да ти плати да го вземеш.

А и разбира се, още една проява на неуважение от твоя страна: собственика не е "той", а е "тя"! Но това показва въобще колко си информиран по темата, че не знаеш за какво става въпрос! Ако беше моя тема, щях те разкарам на момента, заради тази смешноподигравателска оферта от теб, но сега мога само да ти направя приятелска забележка!
 
От: Сайт за колективно пазаруване

Сайтът е продаден. Моля да заключите темата :)
 

Горе