Продава се: Сайт за новини

От: Сайт за новини

ЪП на темата!
P.S. Понеже трудно върви продажбата ме посъветваха, да пусна сайта и на ТЪРГ. Ако има заинтересовани или компетентни по въпроса Колеги, ще се радвам да споделят своето мнение. Само моля, без излишен спам, заяждания и лични нападки. Благодаря на Всички!
 
От: Сайт за новини

Привет отново. Изминаха повече от 10-тина дни, а интерес никакъв... Ще се радвам да чуя мнението на компетентни колеги, както и разчитам на подкрепа от всички! Благодаря Ви!
 
От: Сайт за новини

Може би трябва да споменеш защо струва 600 лв този сайт. Доработки какви си правил. Как виждаш бъдещето на този новинарски сайт. С какво е по-различен от другите сайтове от този тип... Щото може да се окаже, че струва и повече или по-малко.

Според мен не се избиват да го купуват защото всеки втори в този форум си е пляснал един УП и е с "новинарски" сайт.
Най-големият проблем при поддръжката на сайт с новини, е че някой трябва да пише постоянно и всекидневно новини. И то интересни и злободневни новини. Един новинарски сайт е голям трън в г*за. Има вече хиляди български сайтове от този тип. Кои с писани, кои с крадени статии. Всеки втори влизащ в този форум започва да бълва в някой блог новини. А се оказва, че точно такъв тип сайтове доста трудно се монетизират с 1000-2000 посетители на ден. Трябва изключителна всеотдайност, доста парички, екип от текстописци, връзки и ... предприемчивост. Или една или няколко големи фейсбук страници да пускаш линкове. Или друг начин. Защото в гугъл се бориш с хиляди такива като теб. А местата на 1-ва страница са едва 10. Ти самият виждаш как като нямаш време да се занимаваш и няма почти посещения.

Надявам се да съм бил полезен. Пожелавам ти успех с продажбата. Може пък след празниците да се раздвижи пазара :)
 
От: Сайт за новини

Може би трябва да споменеш защо струва 600 лв този сайт. Доработки какви си правил. Как виждаш бъдещето на този новинарски сайт. С какво е по-различен от другите сайтове от този тип... Щото може да се окаже, че струва и повече или по-малко.

Според мен не се избиват да го купуват защото всеки втори в този форум си е пляснал един УП и е с "новинарски" сайт.
Най-големият проблем при поддръжката на сайт с новини, е че някой трябва да пише постоянно и всекидневно новини. И то интересни и злободневни новини. Един новинарски сайт е голям трън в г*за. Има вече хиляди български сайтове от този тип. Кои с писани, кои с крадени статии. Всеки втори влизащ в този форум започва да бълва в някой блог новини. А се оказва, че точно такъв тип сайтове доста трудно се монетизират с 1000-2000 посетители на ден. Трябва изключителна всеотдайност, доста парички, екип от текстописци, връзки и ... предприемчивост. Или една или няколко големи фейсбук страници да пускаш линкове. Или друг начин. Защото в гугъл се бориш с хиляди такива като теб. А местата на 1-ва страница са едва 10. Ти самият виждаш как като нямаш време да се занимаваш и няма почти посещения.

Надявам се да съм бил полезен. Пожелавам ти успех с продажбата. Може пък след празниците да се раздвижи пазара :)

Благодаря ти, абсолютно си прав. Така е! Отначалото му вкарах доста уникално и малко реклама и сайта тръгна много добре, но след това видях, че просто времето за нищо не стига и както казах, тръгнах с доста ограничен бюджет. А всяко начало има и край... Просто не искам да го мъча повече и искам да си взема началния капитал. Има WpeMatico, но е на безплатната версия и реже новините (затова не го ползвам), а за платената версия не ми се набутват още $ 82. Съгласен съм, че след време сайта може да струва както много повече, така и нищо... Хубава вечер!
 
От: Сайт за новини

ЪП на темата! Колеги, цената, която търсех на сайта е 600 лева, но се убедих, че съм много далеч от нея... Също така, разбрах, че в един проект може да се вложат много средства и труд, и след това да не можеш да му вземеш дори половината от вложеното. Затова сайта е пуснат за продажба, на търг и чрез обяви в други 2 сайта. През следващите 20 дни сайта е активен за продажба и човекът предложил най-голяма сума ще го има! Все пак аз го продавам, а не подарявам!

Своевременно ще Ви информирам, за да бъде коректно, за най-високата предложена оферта от различните места, като срещу цената по долу ще изписвам в скоби сумата до момента.

Ако има заинтересовани по въпроса, може да се включат от ТУК. Само моля, без излишен спам, заяждания и лични нападки. Благодаря Ви!
 
От: Сайт за новини

ЪП на темата! През следващите 15 дни сайта е активен за продажба и човекът предложил най-голяма сума ще го има!

Своевременно ще Ви информирам за най-високата предложена оферта от различните места, като срещу цена ще я изписвам в скоби!

Ако има заинтересовани по въпроса, може да се включат и да наддават от https://flippa.com/4361863-sell-news-site .

Само моля, без излишен спам, заяждания и лични нападки. Благодаря Ви!
 
От: Сайт за новини

За последен път вдигам темата. През следващите малко повече от 24 часа сайта е активен за продажба... и да се продаде или не, важното е ние да сме живи и здрави! Успех на всички!
https://flippa.com/4361863-sell-news-site
 
От: Сайт за новини

колега би ли ми пратил точните приходи от адсенс за последните 30 дни и посетителите за месеца, ако може сложи tyxo брояч за ден , да видя и ти давам точна оферта на лична.
 
От: Сайт за новини

колега би ли ми пратил точните приходи от адсенс за последните 30 дни и посетителите за месеца, ако може сложи tyxo брояч за ден , да видя и ти давам точна оферта на лична.

Колега, малко куриозно се получава питането ти? Какви приходи искаш да има за последните 30 дни, след като през това време е обявен за продажба и няма никакви публикации по него?! Брояч няма да му слагам за 20-30 часа! Както казах, ако се продаде-продаде... ние да сме живи и здрави!
Пуснал съм го на търг във Флипата и има една оферта от 100$, ако мислиш, че струва повече наддавай... ако ли не, просто подмини темата!
В началото на темата си съм изнесъл това, което трябва за него... а другото се вижда и има тулове за проверка. Хубав ден!
 

Горе