След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

biki

Member
Здравейте Предприемачи!Мисля,че ще можете да ми помогнете.Получих писмото от гугъл адсенс за потвърждаване на акаунта и след като въведох пин кода,това гнусно предупреждение за "Задържани сметки" още не се маха.Въведох го преди 10,20 мин.имате ли представа след колко време тази гадория ще ми активира сметката.Благодаря предварително! :)
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Другите неща в ред ли са, т.е. достигнал си минимума, променил си в настройките начина на плащане...? Не знам с ъпдейтването на инфото как стоят нещата. За определени функции обновяването действа по-бавно, това може да се отнася и за промяна на плащането.
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Имам предвид,нали идва писмо като се достигнат 7 Евро.За това писмо говоря,въведох пин кода,а минимума още не съм го достигнал.Та въпроса ми е по-късно ли ще се махне това предупреждение което пише,че "трябва да реагирам за да ми се пуснат плащанията"
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Няма за какво да се панираш още, щом не си достигнал минимума. Има време, предполагам трябва да изчакаш малко докато се обнови системата :). Ако си забелязал когато от не удостоверен сайт е имало кликане, ти се изписва едно съобщение горе в червено, и когато направиш необходимите действа това съобщение продължава да си стои, даже се е случвало да стои с дни, но реално промяната е направена. Така, че наблюдавай, най-вероятно е въпрос на актуализиране.

Имам предвид,нали идва писмо като се достигнат 7 Евро.За това писмо говоря,въведох пин кода,а минимума още не съм го достигнал.Та въпроса ми е по-късно ли ще се махне това предупреждение което пише,че "трябва да реагирам за да ми се пуснат плащанията"
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Върни се да кажеш има ли развитие след време :wink:.

Окей,благодаря : )))
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Има вероятност и по подразбиране да ти е задържан и да иска действие от твоя страна за да си ги освободиш. Това, че плащането ти е задържано не се притеснявай!
Бъди коректен към Адсенс и той ще е коректен към теб ! Повече от 4 години имам сайтове на АДсенс и проблем засега съм нямал, не търси начини да мамиш. Успехи
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Избрал ли си начин на плащане western union/чек ?
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Имам предвид,нали идва писмо като се достигнат 7 Евро.За това писмо говоря,въведох пин кода,а минимума още не съм го достигнал.Та въпроса ми е по-късно ли ще се махне това предупреждение което пише,че "трябва да реагирам за да ми се пуснат плащанията"

Вече изясних как стоят нещата. :)
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Вече изясних как стоят нещата. :)

Да, излишно е да разтягаме локуми повече, почакай и това е. Алабамчето е прав, и аз от мой опит мога да кажа, че гуглето си плаща винаги. Ти си още в началото, тъй че време има :).
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

"Плащания се извършват в срок от 30 дни след края на месеца, в който неизплатените Ви приходи са достигнали 70,00 €."
Може би в мнението ти е правописна грешката - 7 евро, а не 70. И задължително трябва да има избран начин на плащане.
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Ето за това говоря за да стане ясно.След достигане на 7 Евро ти идва писмо от гугъл така до тук ясно.В това писмо има ПИН КОД за да активираш акаунта си т.е. да потвъртиш,че си ти.Окей и до тук ясно.След въвеждането на този код все още ми пише това: http://prikachi.com/images.php?images/43/5412043O.jpg
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Кликни на синия надпис "настройките на профила" и си въведи там, ако е необходимо отново ПИН кода или кактото ти изписва, след което се върни и от червеното поле "Още подробности" допълни всичката необходима информация, която е отбелязана с звезда като задължителна и потвърди. За друго не се сещам, освен да проверяваш и емейл адреса си за някакъв потвърждаващ активационен линк от тяхна страна, ако пращат въобще.
П.С. (едит): Възможно е и да трябва да сложиш някакъв php код, който са ти го дали, за да потвърдиш че сайтовете, на които показваш реклами са наистина твои. Прочети всички съобщения отново в профила си.
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Е сега не ми излиза да попълвам кода може би в по-късен етап ще се разкара това "Задържано"
 
От: След получаването на писмото от GoogleAdSense за минимума?

Не си спомням да иска два пъти пин-а. За php код и активация чрез мейл за първи път чувам пък ползвам гугетата от доста време. Изчакай, и без това си далеч от минимума. Най-вероятно автоматично ще се оправи преди плащането (ти все пак си задай в настройките начина на плащане отрано).

Е сега не ми излиза да попълвам кода може би в по-късен етап ще се разкара това "Задържано"
 

Горе