Специализиран форум за Ebay и paypal

weber

New Member
Здравейте колеги,

Отскоро заработи форум, в който се дискутират въпроси и проблеми свързани с покупко - продажната на стоки във всички магазини на Ebay и платформата за разплащане PayPal. Ще се раздвам искрени мнения и препоръки за това какво може да се направи и подобри :)
 
От: Специализиран форум за Ebay и paypal

Мнения:
То е хубаво да има регистрирани потребители, но ако искаш да ти разгледаме форума не ни карай да се регистрираме.
И изобщо това форум само за регистрирани ли ще е?
Няма лошо, има и платени и то точно за ебей ама не си запазих линка да ви го покажа.($60 годишно, но искат да имаш продажби повече от 50000, приемат и програмисти ама не всеки:))
Малко не са добре структурирани подфорумите ти - проблеми и въпроси и всичко останало - ще се разпиляват темите.
В професионален форум рождениците не са много на място.
Името:
Преди 2-3 години колегата ми регистрира 2-3 домейна с ebay в името в Германия(.com и .de).Ние правим ебей магазини и темплейти и разни други за тях . Няма и една седмица и той получи едно много любезно и заплашително писмо, че те години са градили това име и не може видиш ли друг да го ползва иначе адвокати и пр.
Дизайн:
Аз не съм специалист, но мисля че логото и дизайна на темата не се връзват, по-точно логото се губи.
 
От: Специализиран форум за Ebay и paypal

@agatha65 Благодаря за полезните съвети. Сега се мисли някакво лого, а другите неща ще трябва да се обсъдят допълнително. Иначе засега няма проблеми с домейна. Каква информация бихте искали да намерите? Други мнения?
 

Горе