Спечелете над 1,200 темплейта за Joomla !

Опитваш се да привлечеш хора от тука, в твоя форум :evil: Не се ли чувстваш нагъл? Аз ако сам на админите, веднага ги слагам бана, без да се замисля
 
KoMaHgOc каза:
Опитваш се да привлечеш хора от тука, в твоя форум :evil: Не се ли чувстваш нагъл? Аз ако сам на админите, веднага ги слагам бана, без да се замисля
няма проблем
може би трябва и хората, които пишем в webmasterbg.org да ни баннат :), както и обратното, защото има линкове към там

иначе претенции нямам, както съм написал ако се прецени темата може да се изтрие :idea:

Към UK
Да, бате знам че няма да дойдат хора :) Просто някой ако му трябва подобно нещо мисля, че може да се възползва :)
 
Мен ме кефи идеята му и е добър подход за привличане на потребители , но си прав , че е малко нагло но всяко нещо си има две позиции а пък и не вярвам да открадне чак толкова потребители
 
UK каза:
Мен ме кефи идеята му и е добър подход за привличане на потребители , но си прав , че е малко нагло но всяко нещо си има две позиции а пък и не вярвам да открадне чак толкова потребители
Аз не бих казал, че може да открадне потребители. За мен потребителите не са предмети, но може да ги привлече като потребители не да ги открадне като предмети. Иначе трябва да се баннат още най-малко 15 юзъра, пък и не мисля, че ние решаваме как да се управлява форума и кой да бъде баннван и наказван. Нека не учим админите как да си върша работата.
 
аз нямам нишо против че прави така трябва да се свиква да се работи с конкуренция само не ми харесва как си е пнаправил секциите двоини като нашите

Така трябва всяка секция да се оптимизира двоино един път за едното един път за второто и НАЙ-Вероятно няма да се излезе за нито едно от двете :) защото се раздвоява усилията (това е не супер страшна сео таина а просто двоино повече работа ако знаеш как)

Ама всеки си решава
 
Много много не те разбрах бате ама както и да е :)
Иначе хич ме няма в оптимизацията за форум и нямам намерение да се мъча с нея :) каквото стане това, да е по user-френдли а за сео-то на сайта ще се набляга, все пак форума е за него :)
Мерси за подкрепата :oops:
 
Например
Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools

един път се оптимизраш за Инструменти за Уебмастъри

един път за Webmaster Tools

като е в една секция с двоино име е довино работа разбиане на усилията демек - ако ползваш еденично кръстени секции ще имаш по голяма вероятност да се ракнеш някаде
 
Хаха - до тук съм ги докарал на 700-800 темплейта ...дали да почвам да поствам и при теб ??

Те такава зарибявка не бях виждал ...
на този принцип - всеки с повече от 300 поръчки от моя магазин ще спечели хм....нулната версия на CRE Loaded B2B ...хаха :p
 

Горе