Спечелете $27 за 10 мин.

Плащат наистина ама предимно на хора от САЩ и Канада.

Тук не знам дали ще можеш да направиш пари.
_________________________________________________________
Click Booth - до $320/Lead
 
Последно редактирано:
От България няма да изкараш пари от такива сайтове.Пък и самата регистрация трае към 30-60 минути :) Щото като се регистрираш трябва да попълниш още 1000 работи за да знаят какви работи да ти пращат после :)Макар че след някоя друга година може и при нас да има такива работи вече.
 
Регистрацията трае 1-2 мин. и не трябва да се попалва нищо допълнително/
 
Такъв скрипт не бях виждал до сега.Наистина за по малко от мин е регистрацията даже .Много елемтарни ми се струват.Те не искат почти никаква информация.резултатите от анкетите ми са струва че не са много точни.Дано да ти платят :)
 
тая фирма много фалшива ми изглежда

намерих ти една (платена и качествена), пише че е за всички държави
___________________________________________________
survey
 
Последно редактирано:
дал съм я под линията на предния пост

ето я отново (под линията)
___________________________________________________
survey
 
Последно редактирано:
хмм.. доколкото разбрах тия искат [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]$49.97 за да мога да се регистрирам... ти взимал ли си пари от тях и защо трябва да плащам като ще работя за тях..?

я вижте какво намерих here :)

[/FONT]
 
Последно редактирано:
По принцип безплатните такива програми са само за Щатите и евентуално Канада.

За други държави безплатни няма, ... защо - незнам(проверил съм в почти всички афилиейтни мрежи и на много други места).

Всички те искат първоначална комисионна.

Аз имам голям опит с тези програми, защото ги промотирам но пари никога не съм правил от тях, защото никога не съм пробвал.
Просто чета коментарите на много от хората, които са се регистрирали през мене и мога да кажа че те работят много добре.
___________________________________________________
survey
 
Последно редактирано:
По принцип безплатните такива програми са само за Щатите и евентуално Канада.

За други държави безплатни няма, ... защо - незнам(проверил съм в почти всички афилиейтни мрежи и на много други места).
Значи ся аз знам защо искат пари.Тъй като хората от другите държави виждат че от канада и Сащ могат да се изкарат лесни пари със тези сайтове обръщат google с краката нагоре само и само да могат и те да искарат някой долар.Webmaster-ите веднага почват да правят тези шашми.45$ за регистрация примерно.Има много хора ,които биха ги дали само и само да им пращат някакви анкети,само че ти взимат парите и туй за туй.Пийш една студена вода.Никой не се интересува от мнението на някакъв от България или пък Китай примерно...То в Англия и Германия не вървят тези сайтове камо ли за нас.Да сте видели някой програма за печелене на пари да ви иска пари за нещо?Google,Adbrite,Moreniche,Genbucks... и стотици още.Няма логика нещо да ти вземат пари после да ти ги дадът пак...Като българин може да се регистрирате единствено в този сайт- Globaltestmarket.com и евентуално след някоя година да направите 50$ и да получите чека.Тея си плащат :)
 
кво трябва да се прави? само да се регвам в някви сайтове ли?
 
и попълваш анкетни карти въпросът е че на кои в чужбина му трябват демографски данни от българия .... виж ако бяхте американци работите в ИТ сектора и печелехте по 100 000 госишно щяхте да сте интересни за проучване от доста компании за да могат да ви продават по добре на тях такива данни им трябват.... а не от бг

Това да се запише и да дадеш пари сие на ръбът на измата има се предвид ще си платите и ще влезете в базата им данни след това чакате някоя фирма която прави проучване да си избере да пусне проучване българи през посредника за които сте се записали... което ми се струва малко вероятно.... поне засега
 

Горе